آموزش بافتني به صورت متن

آموزش جامع بافتنی به صورت متن آموزش بافتني به صورت تصويري آموزش بافتنی به صورت pdf | 98 آموزش آموزش بافتني به صورت متن – digimode.org آموزش بافتنی به صورت تصویری – 98 آموزش دانلود فیلم آموزش بافندگی – به صورت کامل – دانلود … آموزش بافتني به صورت تصويري – دانلود آموزشآموزش بافتنی ساده – banookade.ir آموزش word فارسی تعاملی تصویری دانلود مستقیم متن کامل انگلیسی مکالمات آموزش زبان انگلیسی …

بافتني | آموزش بافت شال گردن با قلاب به صورت تصويري

 آموزش بافتني به صورت متن

آموزش بافت شال گردن با قلاب به صورت تصویری ، مراحل بافت :

 مواد و وسایل مورد نیاز :
 کاموا در رنگ های متنوع
یک خط کش یا شابلون چرم دوزی و یا هر چیز دیگری که بتواند نقش یک جسم خشک با عرض دو تا دو نیم سانتی متر را ایفا کند

روش کار :ابتدا به اندازه ی طول شال گردن دلخواهتان زنجیر بیندازید. اگر قصد بافتن برای بچه ها را دارید که زنجیر کمتری نیاز دارید ببافید. به زنجیر آخر که رسیدید کاموا را بکشید تا یک حلقه ی کاموایی ایجاد شود. حالا این حلقه را داخل همان خط کش یا … که قبلا ذکر کردیم بیندازید. ما در این جا به خط کش اشاره خواهیم کرد.

آموزش بافتني به صورت متن

حالا دور برگشت زنجیرها را شروع کنید. زنجیر اول را روی زنجیر دوم مانده به آخر ببافید و حلقه ی بافت را گشاد کنید و آن را داخل خط کش بیندازید. کاموا را بکشید تا کاموای دور خط کش شل نباشد.

آموزش بافتني به صورت متن

این کار را تا آخرین زنجیر ادامه دهید و خط کش را جدا کرده و زنجیر را کور کنید.

آموزش بافتني به صورت متن

حالا روی یک کاموای دیگر هم همین کار را انجام دهید. می توانید این شال گردن را با استفاده از کاموای رنگی مختلف یا به صورت تک رنگ ببافید. مهم این است که عزیزان شما از یک شال گردن دست بافت زیبا استفاده خواهند کرد.

آموزش بافتني به صورت متن

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ابتدا پنج حلقه کاموایی را داخل قلاب بیندازید و سپس پنج حلقه کاموایی از رج دیگری که بافته اید را انتخاب کنید. یکی را رو به بالا و دیگری را روی به پایین در مقابل هم قرار دهید. پنج حلقه ی اول را با قلاب از پنج حلقه ی دوم عبور دهید.

آموزش بافتني به صورت متن

تصویر کاملا واضح است. حالا دوباره پنج حلقه ی کاموایی دیگر را انتخاب کنید و از داخل پنج حلقه ی زرد رنگی که داخل قلاب است عبور دهید. در آخر بافت شما به این شکل در خواهد آمد.

آموزش بافتني به صورت متن

حالا بافت ردیف دو را شروع کنید. از کاموای دیگر یا کاموای همان رنگ باز از روی زنجیرها پایه بلند بیندازید و مثل اول دور خط کش حلقه کنید.

آموزش بافتني به صورت متن

به این ترتیب زیباترین شال گردن دست بافت با استفاده از قلاب را ببافید. در آخر به شال گردنتان ریشه اضافه کنید تا زیبا و خوشگل شود.

آموزش بافتني به صورت متن

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *