بسته بندی کادو

بسته بندی‌ ها و تزئینات کادویی | پرتال پارسه گرد مدل تزیین کادو – مدل های بسته بندی و تزیین کادو | … آموزش جعبه سازی | آموزش ساخت جعبه کادویی | جعبه کادو … آموزش بسته بندی کادو، عیدی ها را اینطوری کادو … آموزش – کادوپیچی ایده هایی برای بسته بندی هدیه ولنتاین کادوی تولد – فروشگاه کادویی و هدیه جعبه کادو – کادوپیچی دسته‌بندی تزیینات کادویی – ღ بانوی زیبایی ღ.☂ بسته بندی هدیه | ایده های بسته بندی هدیه با …

بسته بندی‌ ها و تزئینات کادویی

وقتی برای فرد مورد علاقه تان هدیه ای می برید در لحظهٔ اول او با تزیین کادوی شما روبرو می‌شود. تزیین کادو جدا از زیباتر کردن آن، به طرف مقابل شما نشان می‌دهد که کادوی شما سر فرصت خریداری شده یا با عجله؟ آیا روی کادوی شما کارتی برای تبریک و یادگاری با خط و جملات زیبای شما نوشته شده است یا نه؟ ممکن است بسته بندی کادوی شما به سرعت باز شود، اما تزیین زیبای آن فراموش نمی‌شود و اگر کارتی را با کادوی خود همراه نموده باشید، نه‌تنها دور انداخته نشده بلکه در ارزشمندترین مکان‌ها نگهداری می شود.

در اینجا تزئینات آسان و بسیار زیبایی را به شما نشان می‌دهیم تا ببینید چقدر راحت می‌توانید با بسته‌بندی با سلیقه هر هدیه، محبت خود را به اطرافیان‌تان ابراز نمایید. این تزیین کادو برای روز زن نیز مناسب است.

بسته بندی کادو

کادوپیچ کردن با روبان

با چند تکه روبان رنگارنگ که به رنگ کاغذ کادویتان شبیه باشد، می‌توانید در کمتر از 15 دقیقه و با هزینهٔ کمی هدیهٔ مورد نظرتان را به بهترین شکل تزیین نمایید.

دریافت روش بسته‌بندی

بسته بندی کادو

کیف کادویی

یک بسته بندی ساده و شیک که به هیچ عنوان از بیرون آن نمی‌شود درون آن را حدس زد و مناسب انواع هدیه‌ها است.

با درست کردن این بسته‌بندی 2 تا هدیه می‌دهید یکی خود هدیه و دیگری کیفی که می‌سازید. درست کردن این کیف‌ها نیاز به وقت و هزینه زیادی ندارد. این تزیین کادو برای روز زن نیز مناسب است.

دریافت روش آماده‌سازی

بسته بندی کادو

پرس کردن گلها و برگها

کنار هر هدیه‌ای استفاده از گل‌ها زیبایی خاصی به هدیه‌تان می‌دهد برای این‌کار نیاز نیست حتما یک دسته‌گل هدیه بدهید از گل‌های خشکی که در منزل یا حیاط دارید استفاده کنید.

یک کارت تبریک دست‌ساز، پر از نشاط و زیبایی ساخته شده از گل‌های حیاط خانه‌تان. زیبایی گل‌ها را در کنار کارت‌تبریک‌تان جاودانه کنید.

دریافت روش آماده‌سازی

بسته بندی کادو

گل‌های پیچیده شده کادویی

این تنها یک تزیین کادو نیست بلکه یک خلاقیت و ایده با سلیقه‌است که با استفاده از تکنیک‌های جالب و ساده به نهایت کمال رسیده و آماده است تا خود را به شخصی خوشبخت اهدا کند.

استفاده از مواد دور ریز و ادغام آنها با یکدیگر کاری جالب است که باعث تنوع و زیبایی شگفت‌انگیز می‌شود.

دریافت روش آماده‌سازی

بسته بندی کادو

گلدان با طرح گلبرگ گل رُز

این گلدان با هر گلدانی که تا به امروز دیده‌اید فرق‌می‌کند. با کمی حوصله می‌توانید این گلدان زیبا را درست کنید. این کاردستی در عین‌ حال به شما کمک‌می‌کند تا در حین آماده‌نمودن آن ذهن خود را از فعالیت‌های روزمره جدا‌نمایید.

دریافت روش آماده‌سازی

بسته بندی کادو

جعبه تاشو

جعبه‌ای که مثل یک غنچه باز می‌شود برای هدیه‌های کوچک ایده بسیار خوبی است و حتی نیاز به مهارت خاصی ندارد.
همین الان دست‌به کار شوید و برای بستن آن هم از نخ‌های رنگی مانده در خانه (کاموا- گوبلن و…) استفاده کنید.

دریافت روش آماده‌سازی

بسته بندی کادو

جعبه‌های دکوپاژ

کادویی خود را خریده‌اید اما نمی‌دانید چگونه کادو را بسته‌بندی کنید؟
اولین چیزی که در گرفتن و دادن هدیه به چشم می‌آید نوع بسته‌بندی آن است هرچه جعبه شما زیباتر باشد و سلیقه بیشتری روی آن به کار رفته باشد در نتیجه جذاب تر است و میزان عشق و علاقه شما را به هدیه گیرنده بیشتر نشان می‌دهد؛ این‌که شما خودتان زمانی را برای درست کردن هدیه صرف کرده باشید و هنر دست‌تان را ارائه دهید همیشه جذاب بوده است.

دریافت روش آماده‌سازی

بسته بندی کادو

تزئین کادو با عکس

مطمئناً خاطره مشترکی دارید! برای ابراز علاقه بیشتر و شریک شدن لحظات قشنگ‌تان، هیچ‌ چیز جای عکس‌های یادگاری را نخواهد گرفت؛ بنابراین استفاده از عکس‌ها در بسته‌بندی هدیه بهترین گزینه برای یادگاری است. این تزیین کادو برای روز زن نیز مناسب است.

دریافت روش ساخت

بسته بندی کادو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *