بیوگرافی اسپاکو یوسفی

بیوگرافی اسپاکو یوسفی | ساتین بیوگرافی محسن چاوشی | عکس محسن چاوشی و همسرش اسپاکو یوسفی محسن چاوشی و همسرش اسپاکو یوسفی و پسرش + عکس و بیوگرافی بیوگرافی محسن چاوشی و همسرش اسپاکو یوسفی + … بیوگرافی اسپاکو یوسفی – photokade.com عکس های جدید محسن چاوشی در کنار همسر و پسرش + بیوگرافی عکس محسن چاوشی و همسرش اسپاکو یوسفی و پسرش زانکو + بیوگرافی بیوگرافی اسپاکو یوسفی – سايت کوچولو بیوگرافی اسپاکو یوسفی – photokade.com – اسپاکو یوسفی بیوگرافی و عکسهای محسن چاوشی و همسرش اسپاکو یوسفی

زندگینامه محسن چاوشی و همسرش اسپاکو

زندگینامه محسن چاوشی و همسرش اسپاکو در این پست ناگفته های از زوایای گنهان زندگی خواننده محبوب و معروف کشورمان را که ….

زندگینامه محسن چاوشی و همسرش اسپاکو

بیوگرافی محسن چاوشی و همسرش اسپاکو یوسفی

محسن چاوشی حسینی متولد ۸ مرداد ۱۳۵۸ در خرمشهر، خواننده و ترانه سرا است

تحصیلاتش را تا مقطع دیپلم حسابداری بیشتر ادامه نداده است، دو خواهر و چهار برادر دارد و خودش فرزند پنجم است پدرش در خرمشهر کارمند شرکت نفت بود

بیوگرافی اسپاکو یوسفی

زندگینامه محسن چاوشی و همسرش اسپاکو

از جنگ تا مشهد

در ۹ ماهگی با شروع جنگ آواره این شهر و آن شهر می شوند و در نهایت سال ۶۲ به مشهد رفتند و تا سن بیست سالگی اش در شهرک شهید بهشتی به زندگی ادامه دادند زندگی در مشهد را با سختی های جنگ که تنها سرگرمی اش فوتبال بود یا بازی با لاستیک تراکتوری …

علاقه ای به درس نداشت و همان کلاس پنجم دوتا تجدید آورد و اول تا سوم راهنمیی هم ۱۰ تا !

موسیقی

از دوران راهنمایی علاقه شدیدی به گوش دادن موزیک پیدا کرد و رفته رفته با سازهای بچگانه و کیبوردی برای خودش اهنگ می زد و میخواند،

بیوگرافی اسپاکو یوسفی

زندگینامه محسن چاوشی و همسرش اسپاکو

از فروش سیگار تا ادویه

بعد از رها کردن درس بخاطر شرایط سخت خانوادگی به دور از چشم آنها شروع به کار کرد از فروش ادویه و سوغاتی های مشهد بگیر تا کار کردن در کلاه دوزی تا فروش سیگار در محله های دور از خانه

سربازی و شروع فعالیت موسیقی

بعد از اینکه بزور سیکل گرفت به سربازی رفت، در خدمت جز یگات تشریفات موزیک دژبان شد که ساکسیفون آلتو می زد، آشنایی اش با چند نفر از بچه های فعال در حوزه موسیقی او را به استدیو های خانگی کشاند، در آنجا به پیشنهاد یک دوستی اهنگ کفتر چاهی را خواند و بعد از مدتی چند کار از اشعار مریم حیدرزاده و حمید مصدق رو در قالب آلبومی تهیه کردند و برای مجوز به وزارت ارشاد بردند که آنجا بدلیل استاندارد نبودن اثر رد شد ولی اتفاقی کار پخش شد و روی اینترنت رفت و همین شد که او یکبار صدایش شناخته و معروف شد !

بیوگرافی اسپاکو یوسفی

 

ازدواج

محسن چاوشی در سال ۸۸ با اسپاکو یوسفی ازدواج کرد و صاحب یک فرزند پسر بنام زانکو است

سنتوری و اولین آلبوم

تیتراژ فیلم جنجالی سنتوری را در سال ۸۶ خواند، این فیلم بدلیل مشکلات ممیزی توقیف شد و همین عوامل باعث شد صدای محسن چاوشی در این فیلم به شهرت و شناخته تر شدنش کمک کند در سال ۱۳۸۷ اولین آلبوم رسمی را با نام یه شاخه نیلوفر با مجوز ارشاد منتشر کرد

عکس محسن چاوشی و همسرش در کنار گلاره عباسیو  همسرش

بیوگرافی اسپاکو یوسفی

حاشیه های کنسرت

چاوشی رو باید اولین خواننده معرفی کرد که با گذشت بیش از ۱۰ سال هنوز کنسرتی برگزار نکرده است، عده ای او را به استفاده از ابزارالات موسیقی برای جلوه دادن به صدایش متهم کردن که نمیتواند اجرای زنده داشته باشد، اما وی در سال ۹۵ با انتشار ویدیویی نشان داد صدای او در اهنگ هایش واقعی و بدون هیچ ابزاری بوده است

ویدیو صدای زنده محسن چاوشی

 

 

……………………………………

بیوگرافی محسن چاوشی: محسن چاوشی حسینی متولد ۸ مرداد ۱۳۵۸ در خرمشهر؛ خواننده، آهنگساز، ترانه سرا و تنظیم کننده کردتبار سبک پاپ و راک است.

بیوگرافی اسپاکو یوسفی

بیوگرافی محسن چاوشی

محسن چاوشی حسینی متولد ۸ مرداد ۱۳۵۸ در خرمشهر؛ خواننده، آهنگساز، ترانه سرا و تنظیم کننده کردتبار سبک پاپ و راک اهل ایران است.

زندگی نامه محسن چاوشی

محسن چاوشی متولد خرمشهر است و اصالتی کردتبار دارد. با توجه به شرایط کاری پدرش که کارمند شرکت نفت بود به خرمشهر مهاجرت کردند و بدین ترتیب محسن در خرمشهر متولد شد. وی فرزند پنجم خانواده و دارای دو خواهر و سه برادر است. او با اسپاکو یوسفی در سال 1388 ازدواج کرد و در حال حاضر صاحب فرزند پسری به نام زانکو چاوشی می باشد. بعد از اشغال خرمشهر در زمان جنگ، خانواده او به شهرهای کرمانشاه، مشهد و نهایتاً تهران مهاجرت کردند.
بیوگرافی اسپاکو یوسفی
محسن چاوشی و پسرش زانکو چاوشی

فعالیت های محسن چاوشی

محسن چاوشی پس از دریافت دیپلم حسابداری و اتمام دوره سربازی، فعالیت حرفه ای خود را در زمینه موسیقی در سال ۱۳۸۲ با آلبوم نفرین آغاز کرد و پس از اخذ مجوز در سال ۱۳۸۷ آلبوم یه شاخه نیلوفر را منتشر کرد. از وی تا کنون بیش از ۱۵۰ قطعه موسیقی شنیده شده است، که شامل ۱۱ آلبوم و نیز چندین تک آهنگ است.
بیوگرافی اسپاکو یوسفی
اسپاکو یوسفی همسر محسن چاوشی
وی خواننده و آهنگساز ترانه های فیلم سینمایی سنتوری ساخته داریوش مهرجویی و نیز ترانه های سریال شبکه خانگی شهرزاد ساختهٔ حسن فتحی می باشد.

حضور محسن چاوشی در تلویزیون

محسن چاوشی بارها در برنامه سال تحویل دعوت شد و اولین باری که پذیرفت به طور ناگهانی سر برنامه حضور نیافت و احسان علیخانی مجری برنامه به طور رسمی از عدم حضور وی عذرخواهی کرد.

کنسرت محسن چاوشی

از زمان پخش نخستین آلبوم او «نفرین» تا به امروز، شایعات زیادی مبنی بر برگزاری کنسرت توسط چاوشی شنیده شده است و عده ای هم دست به سوء استفاده هایی این چنینی در این زمینه کرده اند. محسن چاوشی پس از کسب مجوز و در آستانه انتشار دومین آلبوم رسمی خود، در اردیبهشت سال ۱۳۸۸ طی نامه ای به هوادارانش اعلام کرد که در حال جمع کردن بند و نوشتن پارت است و کنسرتی بعد از پخش آلبوم «ژاکت» برگزار خواهد کرد، اما بعد از گذشت مدتی از آن زمان و انتشار آلبوم این اتفاق رخ نداد و تاکنون نیز رخ نداده است. گفته می شد تا چندی پیش «شهاب اکبری» مسئول جمع کردن گروه برای چاوشی بود که احتمال دارد پیش از او فرد دیگری مسئولیت این کار را بر عهده داشته است. در حال حاضر نیز شایعه شده است که با بهروز صفاریان برای جمع بندی پارت کنسرت به مشارکت پرداخته است.
شاید هیچ خواننده مطرحی پیدا نشود که با گذشت ۱۰ سال از مطرح شدن نام و فعالیتش، کنسرتی برگزار نکرده باشد. همین امر باعث شده عده ای بگویند چاوشی توان اجرای زنده را ندارد، اما خود او گفته بهتر از هر کسی در اجرای زنده مهارت دارد.
بیوگرافی اسپاکو یوسفی
مادر محسن چاوشی

اجراهای زنده محسن چاوشی

محسن چاوشی تاکنون، به صورت تمرینی دو ترانه «زخم زبون» و «خاکستر» را به صورت زنده اجرا و ضبط کرده است. محسن چاوشی در تیرماه سال ۱۳۹۵ برای اولین بار قسمتی از قطعه متاسفم برات را به صورت زنده اجرا و در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

حاشیه ها درباره محسن چاوشی

محسن چاوشی قرار بود خواننده تیتراژ فیلم چ ساخته ابراهیم حاتمی کیا باشد، اما به دلیل اظهارات حاتمی کیا در نشست خبری فیلم “چ” که در این رابطه گفته بود: فیلم بسته شده بود و پس از آن، آقای چاوشی فیلم را دیدند. ایشان خیلی با “چ” ارتباط برقرار کرد و آن را دوست داشت و درنهایت هم قرار شد یک کار آزاد در این باره انجام دهد نه برای تیتراژ. محسن چاوشی در صفحه شخصی خودش نوشت: به دلیل طرح ادعاهایی سراسر وارونه و کذب درباره نحوه همکاری بنده با پروژه “چ” در نشست مطبوعاتی این فیلم در جشنواره، بهتر است کماکان سنتوری اولین و آخرین تجربه سینمایی ام باشد.
بیوگرافی اسپاکو یوسفی
زانکو چاوشی پسر محسن چاوشی
در پی قرار گرفتن ریمیکس آهنگ های «قطار» و «عروس من» در نظرسنجی برنامه «هفت ترانه» شبکهٔ شما و همچنین پخش آهنگ «قطار» به عنوان تیتراژ برنامه ساعت ۲۵، از شبکه پنج صدا و سیما، محسن چاوشی بیانیه ای را صادر کرد. وی نیز اعلام کرد: «برای پخش هیچ یک از قطعات آلبوم هایم از من اجازه گرفته نشده است.
محسن چاوشی برای اولین بار در طول سال های فعالیت خود، در میان مردم و در کنسرت مهدی یراحی در سال ۹۲ به عنوان مهمان حضور پیدا کرد که ویدئویی نیز از حضور وی انتشار یافت و جنجالی به پا شد. اگرچه تا پیش از این گفته می شد، محسن چاوشی چند بار به شکلی پنهانی به کنسرت های خوانندگان مختلف رفته است.
محسن چاوشی پیشنهاد همکاری در پروژه «سنتوری مرد پاییزی» اثر داریوش مهرجویی (کارگردان بزرگ سینما) را به صورت غیرمستقیم و محترمانه رد کرد. وی با درخواست مبلغی عدم رضایت خود را به مهرجویی نشان داد که با واکنش شدید وی روبرو شد. جالب توجه است که پس از آن بهرام رادان (بازیگر نقش اول فیلم)، اردوان کامکار (نوازنده ساز سنتور) و یاس (خواننده بنام هیپ هاپ) نیز درخواست مهرجویی را برای حضور در این فیلم رد کردند.

ترانه شناسی محسن چاوشی

آلبوم ها
 • ۱۳۸۳ نفرین آلبوم غیررسمی
 • ۱۳۸۴ خودکشی ممنوع آلبوم غیررسمی
 • ۱۳۸۴ لنگه کفش آلبوم غیررسمی
 • ۱۳۸۵ متأسفم آلبوم غیررسمی
 • ۱۳۸۶/۱۳۹۰ سنتوری Nima Records / ایرانگام آلبوم غیررسمی در سال ۱۳۸۶ / چهارمین آلبوم رسمی
 • ۱۳۸۷ یه شاخه نیلوفر آوای باربد اولین آلبوم رسمی
 • ۱۳۸۸ سلام آقا تصویر دنیای هنر آلبوم گروهی
 • ۱۳۸۸ ژاکت ایرانگام دومین آلبوم رسمی
 • ۱۳۸۹ هشت هنرنمای پارسیان و ایرانگام آلبوم گروهی
 • ۱۳۸۹ حریص تصویر دنیای هنر سومین آلبوم رسمی
 • ۱۳۹۰ خاص آوای فروهر آلبوم گروهی
 • ۱۳۹۰ پرچم سفید تصویرگستر پاسارگاد پنجمین آلبوم رسمی
 • ۱۳۹۰ دلصدا دفتر مطالعات هنری بشارت آلبوم گروهی
 • ۱۳۹۱ من خود آن سیزدهم تصویرگستر پاسارگاد و آوای باربد ششمین آلبوم رسمی
 • ۱۳۹۳ من و ما تصویر دنیای هنر آلبوم گروهی
 • ۱۳۹۳ پاروی بی قایق تصویرگستر پاسارگاد هفتمین آلبوم رسمی
 • ۱۳۹۵ امیر بی گزند تصویرگستر پاسارگاد هشتمین آلبوم رسمی
سینمایی و تلویزیونی

 • سنتوری خواننده و آهنگساز ترانه های فیلم سنتوری اثر داریوش مهرجویی در سال ۱۳۸۶
 • شهرزاد خواننده و آهنگساز ترانه های سریال شهرزاد اثر حسن فتحی در سال ۱۳۹۴
 • بید بی مجنون تیتراژ فیلم سینمایی لامپ ۱۰۰ کاری از سعید آقاخانی در سال ۱۳۹۳
 • لباس نو ویژه برنامهٔ تحویل سال نو از شبکه دو سیما در ۲۹ اسفند سال ۱۳۹۰
 • واسه آبروی مردمت بجنگ برنامه پشت صحنه از شبکه سه سیما در سال ۱۳۹۱
 • زندگی برنامه زندگی و تحصیلات عالی از شبکه سه سیما در سال ۱۳۹۱
 • مادر برنامه مهربانو از شبکه سه سیما در ایام نوروز سال ۱۳۹۴
جوایز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *