جدیدترین سیسمونی سال 96

دکوراسیون سیسمونی نوزاد – beytoote.com جدیدترین مدل سیسمونی ۲۰۱۷ جدیدترین سیسمونی نوزاد 2013 جدیدترین مدل چیدمان سیسمونی نوزاد در سال 2015 مدل سیسمونی سال 94-95-96 – mod20.ir عکس سیسمونی نوزاد پسر 96 – iranbanou.com سیسمونی Archives – تی مدل , مدل لباس های جدید نام سال 96 – 1396 / سال 96 چه حیوانی است – جدیدترین … مدل لباس کودک Archives – تی مدل , مدل لباس های جدید جدیدترین مانتو سال 96 _ مانتو بهاره 96 -آکا

لیست سیسمونی نوزاد+مدل های جدید سیسمونی نوزاد 2017_96

مدل های جدید سیسمونی نوزاد به همراه لیست سیسمونی نوزاد

سیسمونی نوزاد

لیست سیسمونی نوزاد پسر و دختر به همراه توضیحات کامل

رسم سیسمونی یکی از رسم‌های ایرانیان برای نخستین بچه خانواده است که اغلب، خانواده دختر آن‌را به‌ عهده می‌گیرد اما هستند پدر و مادرهای جوانی که دوست دارند در تهیه این هدیه، خودشان هم دخیل باشند تا هم مستقل بمانند و هم کمکی به خانواده‌ها کرده باشند.

اما از آنجا که شروع یک کار، بر ادامه آن اثر می‌گذارد، روش‌های تربیتی که پدر و مادر می‌خواهند در طول زندگی برای تربیت فرزند خود به‌کار بگیرند از جایی مثل همین خرید سیسمونی شروع می‌شود.

یک سیسمونی خوب و مثبت، خریدی است که در آن شرط هدیه بودن وسایل رعایت شود و در آن اجبار و بحث‌های غیرصمیمی به‌خاطر نوع خرید پیش نیاید.در این سیسمونی منطقی آنچه برای تدارک حضور نوزاد لازم است، بدون نگرانی از اینکه مبادا بخواهد قحطی بیاید و بعد‌ها دیگر نشود خرید کرد انجام می‌گیرد. قبل از این خرید خوب، خانواده باید شرایط خود را مرور کند تا خرید موجب دردسر‌های بعدی و زحمت دوباره نشود. برای مثال به پرسش‌های زیر پاسخ دهید:

– محل زندگیتان گنجایش چه وسایلی را دارد؟ اگر مستاجر هستید آیا به فکر راحتی حمل‌ونقل وسایل خود هم هستید؟

– فرزند شما در چه فصلی متولد می‌شود، نیازهای مرتبط با فصل و سن او چیست‌؟

– حداکثر توانایی مالی شما چه میزان است‌؟ نیازها را با قدرت خریدتان هماهنگ کنید تا نیمه‌کاره رها نشود.

– جنسیت فرزندتان چیست‌؟ برخی نیازها با جنسیت رابطه دارد و این آگاهی از اسراف جلوگیری میکند

سیسمونی پسرانه,سیسمونی نوزاد,سیسمونی دوقلو ها

سیسمونی پسرانه,سیسمونی نوزاد,سیسمونی دوقلو ها

سرویس کالسکه سیسمونی نوزاد

گاهی افراد برای نوزاد خود صندلی ماشین می‌خرند درحالی‌که ماشین ندارند و یا نمی‌توانند بخشی از ماشین را فعلا به این دلیل محدود کنند.
خرید کالسکه انجام می‌شود درحالی‌که وضعیت جسمی مادر اجازه بلند کردن و بستن کالسکه‌های سنگین را به او نمی‌دهد و یا موقعیت‌های حمل کودک با کالسکه برای این خانواده قابل توجه نیست. تنها چیزی که مورد توجه والدین هست این نکته است که ‌ اقلام موردنظر (باید) در سیسمونی باشد و دیگر هیچ

http://www.javsaz.ir/wp-content/uploads/2016/09/www.javsaz.ir-171.jpg

سیسمونی پسر خوشگل,سیسمونی دست دوم,سیسمونی نوزاد پسر

لوازم بهداشتی سیسمونی نوزاد

لیست وسایل بهداشتی سیسمونی هر سال تغییر می‌کند. اغلب معروف‌ترین آنها عبارت است از: شیردوش، شیشه شیر، پستانک نوزادی که البته از معمولی تا مدل‌های ارتودنسی‌دار موجود است، کرم‌های بهداشتی، دماسنج، ناخن‌گیر، دندان‌گیر، پوشک، دستمال مرطوب، پودر بچه و… .در خرید وسایل بهداشتی به آن دسته از محصولات که تاریخ مصرف دارد دقت کنید و با خرید زیاد ازحد، موجب هدر رفت ‌آن نشوید.

استفاده از ماشین لباسشویی کودک چند سالی است که مرسوم شده است. قیمت این وسیله از حدود ۵۰۰ هزار تومان شروع و با توجه به شرکت سازنده آن و توانایی‌هایش تغییر می‌کند. این وسیله به‌دلیل امکان شست‌وشو با حجم کم لباس‌ها و درصورت استفاده از پارچه به جای پوشک برای تعویض کودکان پیشنهاد خوبی است‌ اما اگر شما قرار است برای کودک‌تان از پوشک استفاده کنید به هیچ وجه این وسیله ‌ را تهیه نکنید. کافی است لباس‌های نوزادتان را به‌طور مستقل و جداگانه از لباس‌های خودتان با همان ماشین لباسشویی همیشگی خودتان بشویید.

برخی از خانواده‌ها به‌دلیل مدیریت اقتصادی خانواده ترجیح می‌دهند که با وجود استفاده از پوشک در مهمانی‌ها و… در محیط خانه از پارچه‌های مخصوص برای تعویض کودک استفاده کنند. در این صورت تهیه مواد بهداشتی شست‌وشو از داروخانه‌ها که از حساسیت جلوگیری کند اما ضد‌عفونی‌کننده باشد را فراموش نکنید.

سیسمونی دخترانه,سیسمونی دختر,سیسمونی نوزاد دختر

سیسمونی دخترانه,سیسمونی دختر,سیسمونی نوزاد دختر

اسباب بازی سیسمونی نوزاد

فروشگاه‌های اسباب بازی با تنوع جنس‌ها و رنگ‌ها و شخصیت‌های کارتونی و… خریدار سیسمونی را به ولع خرید بیشتر تشویق می‌کند اما خرید اسباب بازی، خرید ابزار شادی و رشد هوشی و مهارتی کودکان است؛ پس خرید آن با تمام خرید‌های سیسمونی فرق می‌کند

یک اسباب بازی خوب بهتر است با توجه به رده سنی خاص کودک تعیین شود و پس از خرید هم در آن بازه سنی در اختیار کودک قرار گیرد.اسباب بازی‌هایی که رنگ‌های شاد و جنس مقاوم داشته باشند را ترجیح دهید. در ۴‌ماه اول دوره نوزادی بهتر است از وسایل بازی درشت‌تر استفاده کنید تا خطرآفرین نشود.

اسباب بازی‌های موزیکال برای کودکان نوپا جذاب‌تر است اما ‌هرچه وسایل بازی امکان دست‌‍ورزی بیشتری را مهیا کند مثل خمیر‌های بهداشتی، گل‌رس و… برای کودکان جذاب‌تر است؛ البته کودکان امروز به وسایل خانه مثل ظروف منزل یا عصا و چوب‌های معمولی و… علاقه بیشتری دارند. می‌خواهیم بگوییم که مطمئن باشید افراط در خرید اسباب بازی به معنی تضمین لذت از بازی و کمک به رشد کودک نیست. بهتر است حوصله والدین و مهیاکردن بستر بازی بدون خطر و سالم با وسایل بازی را هم برای کودکان تدارک ببینید.

سیسمونی چیست,سیسمونی پسرونه,سیسمونی نوزاد پسر با قیمت

سیسمونی چیست,سیسمونی پسرونه,سیسمونی نوزاد پسر با قیمت

لباس سیسمونی نوزارد

یکی از موقعیت‌هایی که در آن اسراف زیادی ممکن است اتفاق بیفتد خرید لباس است. به‌عنوان مثال کودک شما در هر ماهی که از تولدش می‌گذرد حداکثربه اندازه سه دست لباس نیاز دارد. خرید بیش از اندازه فقط می‌تواند به شما ضرر بزند . پیشنهاد ما این است که هر‌ ماه به اندازه نیاز همان‌ ماه او لباس تهیه کنید. با این کار به تنوع مورد نظر خود هم می‌رسید.

به‌خاطر داشته باشید که در دوران بارداری برای تهیه سیسمونی فقط برای همان فصلی که کودک شما متولد می‌شود خرید کنید چون ممکن است ناگهان چندماه بعد با انبوهی از لباس‌ها مواجه شوید که اندازه کودک شما نیست، درحالی‌که پول زیادی بابت آنها داده‌اید.بسته‌های سرویس‌های لباس نوزادی نیز گاهی شامل لباس‌هایی می‌شود که مورد نیاز نیست یا سایز مناسبی ندارد؛ اگر بتوانید خودتان از لباس‌های غیرسرویسی انتخاب کنید خرید مفیدتری دارید.

در خرید تعداد لباس نیز عجله نداشته باشید چراکه اگر خرید سال‌های بعد را امروز انجام دهید ممکن است خرید شما با سلیقه فرزندتان جور نباشد یا رنگ لباس‌ها مناسب ظاهر او نباشد.توجه به نوع پارچه، راحتی لباس و پرهیز از لباس‌های چسبان را در حفظ سلامتی فرزندتان درنظر داشته باشید. هر جنس گرانی، لزوما جنس خوبی نیست. وسواس انتخاب را از اسم و نوع مارک، به سمت جنس پارچه و دوخت تغییر بدهید.

تهیه لباس‌هایی که هنر دست مادربزرگ یا مادر باشد نه‌تنها به اقتصاد خانواده کمک می‌کند بلکه در تمام فرهنگ‌ها نشان‌دهنده هنر و میزان بیشتر توجه و ذوق برای استقبال از نوزاد است؛ هنر پول خرج کردن را به هنر دست خودتان ترجیح ندهید.

سیسمونی نوزاد پسر,سیسمونی نوزاد پسرانه,سیسمونی نوزاد پسر+عکس

سیسمونی نوزاد پسر,سیسمونی نوزاد پسرانه,سیسمونی نوزاد پسر+عکس

سرویس تخت و کمد سیسمونی نوزارد

یکی از بخش‌های گران قیمت سیسمونی را سرویس چوب تشکیل می‌دهد. برای تعیین هزینه این خرید باید بدانید چه وسایلی لازم دارید. تنوع این خرید می‌تواند از یک گهواره کوچک شروع شود و تا تخت‌های دو منظوره با چندین کمد همراه و … ادامه داشته باشد.

نکات مهم در خرید سرویس چوب

قبل از خرید تخت و کمد خوب و منصفانه با خودتان فکر کنید که اگر کودک شما کمد مستقل نداشته باشد، می‌توان با اختصاص یکی‌دو قسمت از کمد خودتان به لباس‌های او، نیاز به خریدن کمد را حذف کنید یا نه؟ بعضی از والدین واقعا در خانه خود برای اضافه کردن یک کمد دیگر فضای خالی ندارند اما فکر می‌کنند که واجب است نوزادشان کمد مستقل داشته باشد. سرویس چوب یک وسیله جاگیر است، برای آن به خوبی برنامه‌ریزی کنید تا فضای اتاق کودک یا اتاق مشترک والدین و کودک به نحو دردسرسازی محدود نشود.

http://www.javsaz.ir/wp-content/uploads/2016/09/www.javsaz.ir-175.jpg

سیسمونی نوزاد پسر ۲۰۱۷,سیسمونی نوزاد پسر ایرانی,سیسمونی نوزاد پسر لباس

سیسمونی نوزاد نی نی سایت,سیسمونی نوزاد پسرم,سیسمونی دخترانه جدید

سیسمونی نوزاد نی نی سایت,سیسمونی نوزاد پسرم,سیسمونی دخترانه جدید

سیسمونی دخترانه بنفش,سیسمونی دخترانه شیک,سیسمونی دخترانه 2017

سیسمونی دخترانه بنفش,سیسمونی دخترانه شیک,سیسمونی دخترانه ۲۰۱۷

سیسمونی دخترانه زیبا,سیسمونی دخترانه عکس,سیسمونی دخترانه ایرانی

سیسمونی دخترانه زیبا,سیسمونی دخترانه عکس,سیسمونی دخترانه ایرانی

http://www.javsaz.ir/wp-content/uploads/2016/09/www.javsaz.ir-181.jpg

سیسمونی دخترانه صورتی,سیسمونی دخترم,سیسمونی دختر من

سیسمونی دختر گلم,سیسمونی دختر خوشگلم,سیسمونی پسرانه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *