دسر راحت خوشگل

طرزتهیه یک دسر راحت و فوری با طعمی به یاد ماندنی! … دسر خوشمزه با وسایل ساده – آکا منو دسر – بامزه ؛ خوشمزه انواع دسر,انواع دسر خوشمزه,انواع دسرهای خارجی انواع دسر ، پیش غذا،دسرهای خوشمزه طرز تهیه کلافوتی (دسر بسیار خوشمزه و راحت) خوراکی های خوشگل و خوشمزه – دیوار تصاویر خونه خوشگل خانومی – انواع دسر دسر تیرامیسو عالی و خوشمزه به صورت مرحله به … انواع دسرهای مدرن – دادلی دوزلی

طرز تهیه دسر خوشمزه با بیسکویت و ژله :

همانطور که گفتیم در این مطلب طرز تهیه دسر ساده و راحتی را ارائه می دهیم که می توانید برای مهمانی ها و مجالس مختلف تهیه نمایید و از خوردن آن لذت ببرید. این دسر ظاهری زیبا و جذاب دارد که زینت بخش میز و سفره شما می شود. در این بخش آموزش تهیه آن را به صورت کامل ملاحظه نمایید همچنین این دسر را می توانید به عنوان دسر شب یلدا نیز تهیه نمایید.

مواد لازم برای تهیه دسر :

پودر ژله موز : یک بسته

دسر راحت خوشگل

بستنی وانیلی : یک و نیم لیوان

دسر راحت خوشگل

موز متوسط : دو عدد

دسر راحت خوشگل

بیسکویت : ده عدد

دسر راحت خوشگل

طرز تهیه دسر عصرانه :

مقدار موادی که مطرح شد برای ظرف مستطیل با طول ۲۲ سانتی متر کافی است، درصورت تمایل موادمورد نیاز برای تهیه این دسر را اضافه یا کم نمایید. کف ظرف مورد نظر را با سلفون را پلاستیک فریزر به طور کامل بپوشانید. سپس موزها را برش زده و کف قالب بچینید. حال نصف پودر ژله را در نصف لیوان آب جوش حل نمودهو سپس نصف لیوان آب سرد به آن اضافه نمایید و بعد از حل شدن کامل ژله را روی موزها بریزید و حدود دو ساعت در یخچال قرار دهید تا ژله به طور کامل ببندد.

دسر راحت خوشگل

باقیمانده پودر ژله را نیز در نصف لیوان آب جوش حل نموده وبعد از اضافه کردن نصف لیوان اب سرد، آن را به بستنی اضافه نموده و هم می زنیم تا یکدست شود.

دسر راحت خوشگل

دسر راحت خوشگل

قالب را از یخچال خارج نموده و مایه بستنی و ژله را داخل آن ریخته و مجددا به مدت نیم ساعت در یخچال قرار دهید تا خودش را کمی بگیرد.

دسر راحت خوشگل

سپس بیسکویت ها را روی آن چیده و مجددا به مدت یکساعت در یخچال قرار دهید تا دسر آماده شود.

دسر راحت خوشگل

در صورت تمایل می توانید در طرز تهیه دسر به جای موز و ژله موزی از میوه ایی دیگر استفاده نمایید و بعد از آماده شدن دسر را برگردانده و از قالب خارج کنید و به تزیین دسر بپردازید.

دسر راحت خوشگل

با طرز تهیه دسر برای عصرانه به صورت مرحله به مرحله آشنا شدید، امیدواریم با استفاده از این دستور دسری خوشمزه و عالی تهیه نمایید. پیشنهاد می کنیم برای مشاهده آموزش های بیشتر به بخش آشپزی مراجعه نمایید. نوش جان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *