رژلب شبرنگ

رژ لب شبرنگ – vazeh.com طراحی ناخن شبرنگ | رژلب -سایت تخصصی آرایشی رژلب شبرنگ – farsclip.ir آقایان از این آرایش ها بیزارند! آرایشهایی که خانمها دوست دارند اما آقایون نمی … رنگ لاک های شبرنگ – nimrang.ir آموزش رژگونه زدن (عکس) | به روز ترین سایت ایرانیان مدل رژ لب رنگ سال 2014 – 93 – amazing.ir اهنگ پاپ ریتم 2 ۴ رژلب -سایت تخصصی آرایشی | راهنمای زیبایی

رژلب شبرنگ

در ساختنی  دوباره شما را به دنیای درخشنده‌های شیمیایی یعنی فلورسئین‌ها خواهیم برد وخواهید دید که چگونه می‌توان از ماژیک مارکر و فقط با افزودن اماکول (نوعی الکل) معمولی، فلورسئین شیمیایی استخراج کرد و نورهای جالب و مرموز فلورسنت تولید کرد.در ویدیو زیر شاهد صحنه‌های بسیار زیبای حل شدن فلورسین در آب و ترکیب شدن آن با چند ماده شیمیایی خواهید بود

فلورسئین چیست ؟

فلورسئین ماده ای رنگی است که قبل از حل شدن در آب درخششی ندارد،اما به محض تبدیل شدن به حالت محلول شروع به درخشش می‌کند، در واقع یک ماده فلورسئین فوتون‌های با انرژی بالا را جذب و آن‌ها را به صورت فوتون‌هایی با انرژی پایین تر آزاد می‌کند که برای چشم ما به شکل یک نور رنگی قابل روئیت است.

چگونه باید فلورسئین ساخت ؟

در این ویدیو خواهید دید که چگونه می‌توانید از ماژیک‌های مارکر (هایلایت ) یا همان ماژیک‌های فسفری فلورسئین استخراج کرد:

 در این آموزش از مواد شیمیایی استفاده شده است که ممکن است آتش گیرنده،خورنده یا سمی‌باشند. لطفا موارد ایمنی را رعایت کنید و اگر تجربه ای در مورد کار با مواد شیمایی ندارید. حتما تحت نظر یک فرد با تجربه این کار را انجام دهید.

کاربرد‌های فلورسئین در کجاست ؟

فلورسئین کاربرد‌های بسیار زیادی دارد،از تحقیقات پلیسی در صحنه‌های جرم تا صنعت تفریح و سرگرمی‌از فلورسئین‌ها استفاده می‌کنند. آیا شما کاربردی از شبرنگ‌ها در اطرافتان می‌بینید ؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *