سخن بزرگان خود باوری

سخن بزرگان خود باوری سخنان بزرگان و تکنیک های زندگی سخن ناب بزرگان،سخنان مردان بزرگ و موفق گلچین صفاسا safasa_com@ – … زنگ تفکر – عزت نفس و خود باوری از زبان بزرگان دین سخنان گرانبها از بزرگان (تصویری) – جذاب بولور | سخنان بزرگان؛ سخن درباره موفقیت ،ایده ها، … سخنان بزرگان ، جملات حکیمانه و پند های زیبا – بخش … گلچین صفاسا safasa_com@ – خود+باوری… روش های موثر برای رسیدن به خود باوری
موفقیت
قدرت مثبت‌اندیشی در دنیای امروز بسیار مهم است. ممکن است احساسات مختلفی درباره‌ی اینکه باید چه کاری انجام دهیم، چطور آدمی باید باشیم و به چه چیزی باید دست یابیم، داشته باشیم. گاهی ممکن است احساس گم شدن کنید، تصور کنید پدر مسیر اشتباهی قرار دارید و با این روش نمی‌توانید به آن چیزی که می‌خواهید برسید و آن فردی که دوست دارید، باشید. ۱۰ جمله‌ی زیر برای این لحظات هستند، لحظاتی که با رسیدن فصل سرما رایج‌تر می‌شوند و به شما کمک می‌کنند سر پا بایستید و بفهمید شما تنها کلید موفقیت در آینده‌ی خودتان هستید. همه‌ی ما با قدرت اندیشه می‌توانیم ذهن‌مان را کنترل کنیم و هیچ کس نمی‌تواند این قدرت را از ما بگیرد.

در ادامه با ما در مجله تخفیفان همراه باشید و برای کسب اطلاعات بیش‌تر در مورد آخرین تخفیف‌های آموزشی به سایت اصلی تخفیفان مراجعه کنید. همچنین اگر تمایل دارید در مورد افزایش اعتماد‌به‌نفس و خودباوری اطلاعات بیش‌تری کسب کنید به مطلب ۹ راه افزایش اعتماد به نفس مراجعه کنید.

جملاتی که در ادامه می‌گوییم برای تغییر و بازسازی ذهن بسیار موثر هستند و به شما کمک می‌کنند خودتان را باور کنید. سعی کنید هنگامی که اتفاقات آن طور که شما می‌خواهید پیش نمی‌روند این جملات را چند بار بخوانید. این کار باعث می‌شوند باز هم خودتان را باور کنید.

۱۰ جمله از بزرگان برای افزایش خودباوری

۱- گاهی لازم است برای تحقق تغییرات بزرگی که زندگی جدید و بهتری را همراه می‌آورند، شرایط سختی را تحمل کنید. جی.کی رولینگ می‌گوید «سختی‌ها پایه‌ای محکم می‌شوند که من زندگی‌ام را بر آن‌ها بنا می‌کنم.»

10 جمله از بزرگان برای افزایش خودباوری

۲- اعتماد و باور داشتن به خود عوامل رسیدن به موفقیت هستند. اگر آنقدر اعتماد به نفس ندارید که خود را باور کنید، وانمود کنید که خود را باور دارید، سرانجام یک روز واقعا خود را باور خواهید کرد. محمدعلی کلی می‌گوید من حتی قبل از این که خودم را بشناسم هر روز به خودم می‌گفتم «من بهترین هستم.»

10 جمله از بزرگان برای افزایش خودباوری

۳- دست از تقلید کردن دیگران بردارید و آنقدر شجاعت داشته باشید که باور کنید شما می‌توانید دیگران را تغییر دهید. استیو جابز می‌گوید «بعضی آنقدر دیوانه هستند که تصور می‌کنند می‌توانند دنیا تغییر دهند به همین دلیل آن‌ها دنیا را تغییر می‌دهند.»

10 جمله از بزرگان برای افزایش خودباوری

۴- برای خودتان اصول و ارزش‌هایی تعیین کنید و در زندگی از آن‌ها پیروی کنید؛ منحصر به فرد و خاص باشید، با رعایت این نکات شما احساس انسان بودن می‌کنید. اسکار وایلد می‌گوید «خودتان باشید، دیگران قبلا وجود داشته‌اند.»

10 جمله از بزرگان برای افزایش خودباوری

۵- موفقیت با انجام مداوم کارهای کوچک به دست می‌آید. برای خودتان هدف تعیین کنید و برای رسیدن به آن اهداف تلاش کنید. کونفوسیوس می‌گوید «کسی که کوه‌ها را جا به جا می‌کند با سنگ‌های کوچک شروع می‌کند.»

10 جمله از بزرگان برای افزایش خودباوری

۶- از شکست نترسید. خطر کنید و از منطقه‌ی امن‌تان بیرون بیایید. اگر مدام خود را در شرایط سختی قرار دهید که احتمال شکست در آن‌ها وجود دارد می‌توانید به موفقیت دست یابید. مایکل جردن می‌گوید «من در زندگی‌ام بارها و بارها شکست خوردم و دلیل موفقیت من همین شکست‌ها است.»

10 جمله از بزرگان برای افزایش خودباوری

۷- افراد موفق کسانی هستند که خود را برای فرصت‌ها آماده و از آن‌ها استفاده می‌کنند. آمادگی کلید بهره بردن از فرصت‌ها است. کیل چندلر می‌گوید «فرصت‌ها در نمی‌زنند، آن‌ها وقتی فرا می‌رسند که شما آماده و در را باز کرده باشید.»

10 جمله از بزرگان برای افزایش خودباوری

۸- اگر در زندگی‌تان شکست وجود نداشته باشد، خودتان را به چالش نمی‌کشید. وودی آلن می‌گوید «اگر در زندگی‌تان هیچ شکستی وجود نداشته باشد نشان می‌دهد هیچ کار جدید و چالش‌برانگیزی در زندگیتان انجام نمی‌دهید.»

10 جمله از بزرگان برای افزایش خودباوری

۹- از توانایی‌ها و ویژگی‌های انسانی خود برای کمک به دیگران استفاده کنید تا آن‌ها نیز تبدیل به انسانی شوند که می‌خواهند. با نگاهی به نسل آینده می‌فهمیم، رهبران کسانی خواهند بود که به دیگران قدرت می‌دهند.10 جمله از بزرگان برای افزایش خودباوری

۱۰- حداقل باید تلاش کنید. اگر تلاش نکنید، پیروز نخواهید شد. رابرت کیوساکی می‌گوید «اجازه ندهید ترس از شکست، بیش‌تر و بزرگ‌تر از هیجان پیروزی باشد.»

10 جمله از بزرگان برای افزایش خودباوری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *