شماره تماس بازیگران ایرانی

شماره موبایل لو رفته بازیگران ایرانی در اینستاگرام شماره موبایل بازیگران ایرانی حراج شماره تلفن بازیگران و خوانندگان ایرانی + … لیست شماره تلفن بازیگران لیست شماره تماس بازیگران شماره تلفن بازیگران | بیوگرافی ها | سایت … جام نیوز :: JamNews – شماره تلفن بازیگران ایرانی حراج … شماره تلفن بازیگران + لیست شماره ها – جوان ایرانی اردوگاه – شماره تلفن خوانندگان ایرانی شماره تلفن … حراج شماره تلفن بازیگران و خوانندگان و شخصیت‌های …

حراج شماره تلفن بازیگران و خوانندگان و شخصیت‌های معروف

اگر به دنبال شماره تلفن چهره‌های محبوب سینما و تلویزیون هستید و علاقمند ارتباط با ستاره‌های محبوب هستید توصیه می‌کنیم حتما این گزارش را مطالعه کنید.

به گزارش دریچه فناوری اطلاعات باشگاه خبرنگاران؛ چندی پیش بود که با هک شدن سرویس iCloud تصاویر شخصی هنرپیشه‌های هالیوودی در گستره فضای مجازی منتشر شد که در پی آن ابراز ناراحتی جمعی از کاربران و هنرپیشه‌های هالیوودی را به دنبال داشت اما متاسفانه شاهد اتفاقی مشابه در داخل ایران هستیم.

شماره تماس بازیگران ایرانی

چند وقتی است که صفحه‌ای در شبکه اجتماعی اینستاگرام اقدام به فروش شماره تلفن بازیگران معروف سینما و تلویزیون، مجریان برنامه‌های تلویزیونی، خواننده‌ها و ورزشکاران محبوب می‌پردازد. گرداننده این صفحه از این راه پول هنگفتی به جیب زده و به دنبال آن اعتراض ستاره‌ها را به دنبال داشته است.

شماره تماس بازیگران ایرانیشماره تماس بازیگران ایرانیشماره تماس بازیگران ایرانی

این صفحه با انتشار تصاویر پروفایل وایبر افراد مشهور، در فضای مجازی برای خود کاسبی راه انداخته که به نظر می‌رسد از طریق وایبر رخ داده است. این فرد یا افراد معلوم نیست که شماره‌های این افراد را از کجا پیدا کرده‌اند و چه هدف از راه اندازی این صفحه دارد برای ما بسیار مبهم است، اما آنچه که برای ما روشن است نقض آشکار حریم خصوصی این افراد است!!

البته این کار باعث ایجاد موجی از نارضایتی کاربران و هواداران ستاره‌ها را نیز در پی داشت این را می‌توان از ارسال پیام‌هایی کوبنده که خواستار حذف صفحه بودند به راحتی دریافت. تصاویر زیر مصداق همین موضوع است:

شماره تماس بازیگران ایرانیشماره تماس بازیگران ایرانی
شماره تماس بازیگران ایرانیشماره تماس بازیگران ایرانی

حال اگر دوستدار حمایت از ستاره‌های کشورمان هستید و احساس می‌کنید صفحه‌ای در اینستاگرام حریم خصوصی بازیگران، مجریان، خواننده‌ها و ورزشکاران کشورمان را تهدید می‌کند، می‌توانید آن را گزارش کنید. با بالا رفتن تعداد Report ها اینستاگرام صفحه خاطی را مسدود و از فعالیت آن جلوگیری به عمل می‌آورد.

شماره تماس بازیگران ایرانیشماره تماس بازیگران ایرانی

● به راستی گرداننده این صفحه کیست؟ تا به حال چقدر درآمد از این راه داشته؟!
● چرا به راحتی اقدام به انجام این کار می‌کنند؟! هدف از انجام چنین کاری چیست؟ نقض حریم خصوصی؟!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *