طرح سوزندوزى روى لباس

مدل سوزندوزي روي لباس – khanomha.ir دانلود مجله طرح هاي پولك دوزي طرح سنگ دوزي روي لباس – vazeh.com سنگ دوزی، مروارید دوزی،ملیله دوزی – سوزندوزی شب … مدلهای مختلف سوزن دوزی روی لباس عکسهایی از مدل های جدید چاپ روی شال و لباس زنانه طرح گلدوزي روي لباس – آموزش گلدوزی روی لباس و پارچه نقاشی نقطه ای روی لباس (تکنیک استنسیل) مدل سنگ دوزی روی یقه لباس مجلسی سوزندوزي سنتي (معرفي و مقالات) در ايران: سوزن دوزي
طرح فیل برای تکه دوزی

طرحی از یک فیل را در این پست می بینید که برای تکه دوزی با دست و یا تکه دوزی با چرخ می تواند به خوبی مورد استفاده قرار گیرد.

این طرح که نمونه دوخته شده آن را در سایت و وبلاگ شب افروز، بر روی روتختی بچه می بینید؛ می تواند در اندازه های متفاوت بر روی هرچیزی مانند لباس، روبالشی، پرده، پیش بند و…. نیز قابل استفاده باشد.

شما نیز امتحان کنید، سخت نیست!!!

طرح سوزندوزى روى لباس

 

طرحی برای چهل تکه دوزی

طرح تازه ای از الگوی یک چهل تکه را می بینید که براحتی قابل اجرا می باشد. این الگو از 4 رنگ پارچه سبز طرح دار اما متفاوت در طرح و رنگ به اضافه یک رنگ پارچه سفید خال دار؛ در قالب مثلث هایی هم اندازه به همراه 4 مستطیل در وسط و 4 مربع درگوشه ها ؛ مورد استفاده قرار گرفته و یک بلوک چشم نواز از چهل تکه را بوجود آورده است.

واضح است که این بلوک چهل تکه می تواند به تنهایی مورد استفاده قرار گیرد  یا با آماده سازی چند بلوک همسان و یا هماهنگ، الگوهای دوخته شده در کنار هم قرار گرفته و فضایی گسترده بوجود آورند.

شما نیز امتحان کنید. شما هم می توانید طرح های متنوع و زیبایی بیافرینید، بدوزید و لذت ببرید. 

طرح سوزندوزى روى لباس

 

طرحی برای چهل تکه دوزی

در این پست طرحی از الگوی یک چهل تکه را می بینید که براحتی قابل اجرا می باشد. این الگو از 4 رنگ پارچه استفاده شده و به کمک یک مربع بزرگ در وسط و چهار مربع کوچک در کناره، 4 مستطیل و 24 مثلث در سه اندازه؛ طرحی زیبا بوجود آمده که می تواند هم به تنهایی مورد استفاده قرار گیرد .

علاوه بر این می توان با آماده سازی چند بلوک همسان و یا هماهنگ ، الگوهای دوخته شده را در کنار هم قرار داد و فضایی گسترده را با این طرح آذین نمود.

شما نیز امتحان کنید. شما هم می توانید طرح های متنوع و زیبایی بیافرینید، بدوزید و لذت ببرید.

طرح سوزندوزى روى لباس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Web