طرز تهيه تربچه سفره عقد

طرز تهیه تزئين تربچه براي سفره عقد آشپزی رنگین – تزئين تربچه براي سفره عقد و ميز غذا آشپزی رنگین – تزئين تربچه براي سفره عقد و ميز غذا سفره ارا – تزئین تربچه – خواص تربچه – سالاد تربچه آموزش تزیین تربچه – iranbanou.com آشپزی – تزئين تربجه مدل توپ براي سفره عقد و … تزئين تربچه مدل توپ – beytoote.com تزیین تربچه، تزیین تربچه به شکل گل ها – آکا تزیین تربچه به شکل گل بگونیا – آکا طرز تزیین سفره عقد با(عکس) – taknaz.net

تزیین تربچه، تزیین تربچه به شکل گل ها

یک شاخه از هر یک از گل های زیر را جلوی خود قرار دهید حالا یه مقدار دقت و حوصله باعث خواهد شد شما بتوانید از تربچه گل های زیبایی درست کرده و داخل سبد سبزیجات روی سفره قرار دهید

طرز تهيه تربچه سفره عقد

تزیین سبزیجات و تربچه

 

 1– گل رز :

ابتدا در پائین تربچه ، برشی بصورت هلالی می دهیم، بطوریکه برشها متصل باشند. زیر تربچه را پوست کنده ، مابین هلالهای قسمت اول را برش می زنیم ( چاقو باید بطرف خودمان برگردد) مجدداً ما بین دو برش قبلی یک برش می زنیم. مقداری از داخل تربچه را در می آوریم و به مدت نیم ساعت آنرا در آب سرد قرار می دهیم تا باز شود.
2- گل کوکب :

با استفاده از چاقوی برش دار تربچه را از پائین برش می زنیم، ما بین برشهای قبلی نیز برش می زنیم و اینکار را ادامه می دهیم. در پایان آن را در آب سرد قرار داده تا به شکل گل کوکب درآید.
3- گل نیلوفر :

پوست تربچه های را بصورت برگ برش می زنیم و سپس تربچه ها را نیز بدین صورت برش می زنیم تا به شکل گل نیلوفر درآیند. سپس در کف یک ظرف پایه دار کلم و روی آن سبزی می ریزیم و تربچه ها را با استفاده از سیم گل سازی بهم وصل می کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *