عروس ملکه انگلیس

واقعیت های جالب در مورد عروس ملکه انگلیس انتشار تصاویر عریان کیت میدلتون عروس ملکه انگلیس عروس جدید ملکه انگلیس ، از کودکی تا کنون لباس عروس کیت میدلتون ؛ عروس ملکه انگلیس | لباس عروس … همه عروس های ملکه انگلیس+عکس عکس: پوشش انتخابی بی بی سی برای عروس برهنه ملکه انگلیس … عکسهای ملکه جدید انگلیس از کودکی تا کنون جنسیت وارث ملکه انگلیس مشخص شد +عکس عکسهای عروسی پرهزینه نوه ملکه انگلیس اسراری جالب از زندگی ملکه انگلیس

۱۴ رفتار عروس خانواده سلطنتی انگلیس که با سلیقه ملکه جور نیست

به گزارش ایلنا به نقل از تایم‌تو‌برک، ۱۴ مورد انتقاد ملکه انگلیس از «کیت میدلتون» عروس خانواده سلطنتی این کشور در گزارشی منتشر شده است.

۱.پوشیدن صندل‌ها یا کفش‌های پاشنه‌دار: ملکه انگلیس به شدت از صندل‌ یا کفش‌های پاشنه‌دار متنفر است. وی بارها اعلام کرده است پوشیدن چنین کفش‌هایی در سطح خانواده سلطنتی نیست.

۲.پوشیدن لباس نامناسب: ملکه انگلیس بارها از نحوه لباس پوشیدن عروس این خانواده انتقاد کرده و اعلام کرده است لباس‌های وی در شان خاندان سلطنتی نیست.

۳.هزینه‌ها و ولخرجی‌های عروس: شایعه‌ها از هزینه یک میلیون دلار برای تغییر دکوراسیون خانه ویلایی عروس خانواده سلطنتی خبر می‌دهند. ملکه انگلیس با انتقاد از وی، گفت چنین هزینه‌هایی به هیچ عنوان نیاز نیست.

عروس ملکه انگلیس

۴.عدم انجام وظیفه: میدلتون در اغلب صبح‌ها در سال گذشته میلادی به بهانه بیماری از انجام برخی وظیفه‌های محول شده خودداری می‌کرد که این اقدام با مخالفت شدید ملکه روبه‌رو شد.

عروس ملکه انگلیس

۵.لباس مراسم عروسی: ملکه انگلیس در مراسم رونمایی از لباس عروس خانواده سلطنتی اعلام کرد که این لباس مورد علاقه وی نیست و آن‌ را تایید نمی‌کند.

عروس ملکه انگلیس

۶.استفاده میدلتون از روابط برای پیدا کردن شغل برای خواهر خود: اعضای خانواده سلطنتی بر این باور هستند «پیپا» خواهر کیت میدلتون تنها به دلیل رابطه با این خانواده توانست به عنوان یکی از مجری‌های شبکه «ان‌بی‌سی» استخدام شود.

عروس ملکه انگلیس

۷.بلند نگه داشتن موها: ملکه بارها به عروس خود تذکر داد موهای خود را حدود ۱۲ سانت کوتاه کند.

عروس ملکه انگلیس

۸.عدم اشتغال میدلتون: ملکه انگلیس بارها از میدلتون به دلیل عدم اشتغال وی به یک کار ثابت انتقاد کرده است. وی اعلام کرده عروس خانواده به فعالیت‌های اجتماعی بیشتر از انجام کار تمایل دارد.

عروس ملکه انگلیس

۹.تلاش میدلتون برای جانشینی پرنسس «دیانا»: میدلتون گام‌های پرنسس دیانا، عضو محبوب خانواده سلطنتی را که در یک تصادف رانندگی کشته شد، دنبال می‌کند و همین اقدام عدم نارضایتی ملکه را به دنبال داشته است.

۱۰. میدلتون و همسر وی برای مدت کوتاهی قطع رابطه کردند و عروس خانواده سلطنتی دلیل این جدایی موقت را برخی از اعضای این خانواده اعلام کرد. ملکه مخالفت شدید خود را با این اظهارات اعلام کرد.

عروس ملکه انگلیس

۱۱. میدلتون فرد مورد علاقه ملکه را از وی جدا کرد.

عروس ملکه انگلیس

۱۲.تمایل شدید میدلتون به حضور در پشت صحنه برخی از سریال‌های تلویزیونی انگلیسی که با انتقاد ملکه روبه‌رو شد.

عروس ملکه انگلیس

۱۳. ملکه زمانی که میدلتون در مسابقات «ویمبلدون» توجه زیادی را به خود جلب کرد، گفت که این رفتار در سطح خانواده سلطنتی نیست.

عروس ملکه انگلیس

۱۴.به دنیا آوردن پرنسس «شارلوت» شاید تنها موردی باشد که نظر ملکه را درباره میدلتون تا حدودی تغییر داد و تا مدتی رضایت وی را جلب کرد.

عروس ملکه انگلیس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *