فرش فانتزی دیجی کالا

فرش – Carpet | فروشگاه اینترنتی دیجی کالا فروشگاه اینترنتی دیجی کالا کافه فرش | فروش فرش ماشيني و تابلو فرشدیجی کالا قیمت فرش| ایران کسب فرش ماشینی شگی مدرن و فانتزی طرح جدید – کالا فرش فروشگاه فرش ماشینی | Persian Carpet | فرش ماشینی مزایده فرش فانتزی مدرن || شماره کالا:3759286 : فرش فرش مدرن و فانتزی، شنل،فریز، شگی پرزبلند … فرش ۷۰۰ شانه – farshmashini.com مدل های متنوع و طرح دار فرش فانتزی

شیک ترین مدلهای فرش فانتزی

فرش فانتزی دیجی کالا
برای داشتن یک دکوراسیون شیک و جذاب انتخاب یک فرش مناسب بسیار حائز اهمیت است . با مشاهده زیباترین و شیک ترین فرش های فانتزی در سایت نمناک زیبایی خانه خود را چندین برابر کنید.

برای انتخاب فرشی مناسب و ایده آل اولین قدم این است که نحوه استفاده از اتاق و نوع کاربرد آن را در نظر داشته باشید.در ادامه شیک ترین مدلهای فرشهای فانتزی را مشاهده میکنید.

فرش فانتزی دیجی کالا

فرش فانتزی دیجی کالا

فرشی که در یک اتاق پذیرایی پر رفت و آمد و یا در یک اتاق ناهارخوری شلوغ انداخته می شود حتما باید قابلیت پا خور بودن را داشته باشد و برای استفاده های طولانی مدت و مقاوم بودن در برابر گرد و غبار انتخاب شود.

فرش فانتزی دیجی کالا

ولی برای فضایی مانند اتاق خواب که مکانی برای استراحت است و چندان پررفت وآمد هم نیست می توانید از فرشی با جنسی لطیف و از طیف رنگ های روشن استفاده کنید. با استفاده از این نوع فرش فضای اتاق نیز ملایم تر و لطیف تر نمایان می شود.

فرش فانتزی دیجی کالا

اگر کودک نوپایی دارید، بهتر است از طرح ها و نقش هایی استفاده کنید که شلوغ و تیره هستند و کثیفی را نمایان نمی کنند.

فرش فانتزی دیجی کالا

اگر از آن دسته افرادی هستید که خانواده کم جمعیت دارید و عادت به رفت و آمد و شلوغی ندارید، بهتر است از فرشی که دارای نقوش کم و به رنگ روشن است، استفاده کنید.

فرش فانتزی دیجی کالا

اگر فضای کوچکی در خانه دارید و می خواهید بزرگ تر نمایان شود، بهتر است از فرش هایی که دارای رنگ های روشن هستند استفاده کنید و بالعکس اگر فضای خانه تان بسیار بزرگ و کم اثاثیه جلوه می کند، بهتر است که از فرش هایی استفاده کنید که دارای رنگ های تیره هستند.

فرش فانتزی دیجی کالا

توجه داشته باشید که فرش های تک رنگ تیره، مانند آبی نفتی، مشکی یا قهوه ای مایل به شکلاتی به سادگی لکه های روشن و یا دوده ها را نمایان می کنند و فرش هایی که دارای رنگ های بسیار روشن هستند، مانند سفید و یا کرم گرد وغبار و جای پا را نشان می دهند

فرش فانتزی دیجی کالا

به نحوه استفاده و نوع کاربرد فرش ها بسیار توجه داشته باشید. به یاد داشته باشید آن دسته از فرش ها که در بافت شان نایلون به کار رفته است و به اصطلاح فرش های نایلونی نامیده می شوند، بسیار با دوام و در برابر تغییر شکل بسیار مقاوم هستند و به نسبت دیگر فرش ها قیمت ارزان تری هم دارند.

فرش فانتزی دیجی کالا

شیک ترین مدلهای فرش فانتزی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *