فروش خامه قنادی

انواع خامه و کرم – فروشگاه بهارسایت خامه قنادی بن سا برای تهیه انواع شیرینی و کیک نمایندگی فروش خامه قنادی کاله خامه قنادی قیمت در ايران | خرید خامه قنادی ارزان عمده … فروشگاه لوازم قنادی ، کیک پزی و شیرینی پزی … خامه قنادی , اعطای نمایندگی فروشفروش خامه قنادی خامه قنادی کاله –خامه – Namakala.com خرید اینترنتی لوازم قنادی نمایشگاه و فروشگاه آنلاین تجهیزات قنادی تمشک … لوازم قنادی هانی
خامه قنادی (فرم گرفتن خامه )

گروه غذایی: دسر – انواع دسر
کرم – انواع کرم
مدت زمان آماده شدن: معمولی
ابزارهای مورد نیاز: همزن برقی – فریزر
مواد لازم:
خامه: 1 پاکت
پودر شکر: 3 تا 4 قاشق غذاخوری

  • خامه قنادی (فرم گرفتن خامه )

يك بسته خامه روزانه 30% چربي را با 3 تا 4 قاشق غذاخوري پر, پودر قند مخلوط کنید و در یک ظرف در دار بریزید و در فریزر بگذارید. برای این مفدار خامه زمان نیم ساعت الی 1 ساعت کافیست. در صورتیکه مقدار خامه بیشتر از آن باشد به زمان بیشتری نیاز دارد. سپس از فریزر بیرون آورده کمی صبر کرده. سپس یکبار با دور کند به مدت 1 تا 2 دقیقه با همزن برقی، خامه را بزنید سپس با دور تند تا زمانی که خامه فرم بگیرد به همزدن ادامه دهید. یعنی زمانی که پره های همزن را از توی خامه بیرون می آوریم جای پره های همزن روی خامه بماند و اینکه خامه به پره ها بچسبد و نریزد. اصطلاحا سفت و پوک شود. برای این مقدار خامه زمان 10 دقیقه کافیست.

نکته

اگر خامه را در زمان کمتری در فریزر و جایخی قرار داده اید. برای اینکه خامه خوب فرم بگیرد بهتر است یک ظرف یخ آماده کنید و ظرف خامه را روی آن قراردهید و با همزن شروع به همزدن کنید.

نکته

در فصل سرما خامه خیلی سریع فرم می گیرد اما در تابستانها که هوا بسیار گرم است خامه به سختی فرم می گیرد و به زمان بیشتری نیاز دارد تا در فریزر بماند حدود 2 تا 3 ساعت . و برای اینکه به خوبی فرم بگیرد استفاده از ظرف یخ کمک بسیاری خواهد کرد.

نکته

معمولا برای تهیه خامه قنادی یا فرم گرفته، از خامه ای با درصد چربی بالاتر استفاده می کنند. استفاده از خامه 30 درصد برای دسر و کیک هایی کوچک خانه ای مناسب است اما برای انواع کیک تولد که مدت زمان بیشتری بیرون از یخچال قرار می گیرند بهتر از از خامه آماده استفاده شود. چون خامه با چربی بالا، دیرتر آب می شود و فرم خود را از دست می دهد.

نکته

قنادی ها هم خامه خود را به صورت آماده خریداری می کنن. البته به خاطر داشتن همزن های قوی و بزرگ به راحتی خامه را از فریزر در می آورند و با همزن های قوی شروع به زدن خامه می کنند و خامه سریع فرم می گیرد.

نکته

یک نوع خامه آماده مارک پرستوک در بازار هست که می توانید موقع استفاده از فریزر بیرون بیاورید و با همزن برقی آن را بزنید . این خامه هم برای استفاده خوب است.

نکته

توصیه می کنم اگر می خواهید کیکی را تزیین کنید بهتر است از خامه آماده استفاده کنید. می توانید آن را از قنادی ها بخرید و در یخچال به مدت 1 روز نگهداری کنید. چون بیشتر از این مدت خامه کمی آب می اندازد و کمی طعم آن تغییر می کند که برای اینکه این اتفاق نیافتد مجبور هستید آن را دوباره فریز کنید. و موقع استفاده دوباره آن را با همزن برقی بزنید. پس بهتر است خامه را یک روز قبل از تولد تهیه کنید.

مرحله 1

  • خامه قنادی (فرم گرفتن خامه )
مرحله 2

  • خامه قنادی (فرم گرفتن خامه )
مرحله 3

  • خامه قنادی (فرم گرفتن خامه )
مرحله 4

  • خامه قنادی (فرم گرفتن خامه )
مرحله 5

  • خامه قنادی (فرم گرفتن خامه )
  • خامه قنادی (فرم گرفتن خامه )

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *