لیست خرید بازار عروس داماد

لیست خرید عروس و داماد – نوعروس مناسب ترین خرید عروسی برای عروس وداماد : عروسلیست خرید چمدان عروس و داماد – آسمونی یک خرید مناسب برای عروس و داماد لیست خرید لوازم آرایش عروس و داماد – نوعروس لیست خرید بازار عروس و داماد لیست خرید بازار عروس و داماد خرید عروسی – arus.ir تمام هزینه های خرید یک جهیزیه کامل + لیست خرید خرید عروسی – nowaroos.com

مناسب ترین خرید عروسی برای عروس وداماد

 

لیست خرید بازار عروس داماد

از کجا و چی بخریم؟

لوازم آرایش و بهداشتی برای عروس و داماد

پیشنهاد ما برای عروس و داماد عزیز این است ، با کسی یا کسانی به خرید بروند که شناخت لازم را از لوازم آرایش و بهداشتی داشته باشند.یکی از بهترین مکان ها در تهران برای خرید این اقلام چهارراه جمهوری است.بورس لباس خواب،لوازم آرایش ، لوازم بهداشتی و فروشنده هایی که تا پاسی از شب با رویی گشاده برای خرید شما وقت می گذارند. لیست لوازمی که باید عروس خانم برای داماد و آقا داماد برای عروس خریداری کند، در مغازه ها دیده می شود.نگران از قلم افتادن چیزی نباشید. برای انکه بازهم خیالتان راحت باشد ما به جای شما سری به این مغاره ها زده و فهرست کاملی از تمام لوازم آرایشی بهداشتی عروس و داماد تهیه کرده ایم.

 سرویس کامل عروس:

۱٫عطر

۲٫اسپری و مام ضد عرق

۳٫برس لوله ای و معمولی

۴٫کیف و ساک مسافرتی آرایش

۵٫سشوار و اتوی مو

۶٫ آینه جیبی

۷٫ست مانیکور

۸٫ژل مو و تافت

۹٫ریمل  و سایه چشم

۱۰٫خط چشم

۱۱٫پنکیگ

۱۲٫کرم پودر

۱۳٫رژلب

۱۴٫لاک

۱۵٫کرم نرم کننده دست و صورت

۱۶٫ناخن و مژه مصنوعی

۱۷٫خمیر دندان و دهان شور

۱۸٫برس رژگونه و ابرو

۱۹٫لاک خشک کن

۲۰٫اپیلیدی

۲۱٫شیر پاکن

۲۲٫سرویس حوله

۲۳٫چمدان

۲۴٫برق لب

۲۵٫بیگودی و بابلیس

۲۶٫لباس زیر

۲۷٫سرویس لباس خواب

سرویس کامل داماد:

۱٫عطر

۲٫اسپری و مام ضد عرق

۳٫ریش تراش (برقی یا خودتراش دستی)

۴٫ژل مو

۵٫خمیر ریش ، فرچه، کاسه

۶٫افتر شیو (محلول ضد حساسیت بعد از اصلاح)

۷٫خمیر دندان و مسواک

۸٫کرم نرم کننده

۹٫برس لوله ای و معمولی

۱۰٫سشوار و اتوی مو

۱۱٫ مو زن گوش و بینی

۱۲٫لباس زیر کامل

۱۳٫سرویس حوله

۱۴٫چمدان

۱۵٫سرویس لباس خواب

فهرست کاملی از لوازم موجود در بازار که البته نیازی به تهیه ی همه ی آنها نیست. چون برخی از عروس  و داماد ها تعدادی از این اقلام مثل لوازم آرایش، ریش تراش و… را دارند. برای کاهش هزینه ها می توانیم موارد غیر ضروری را حذف کنیم

البته قیمتهای زیر قدیمی هستند

لباس خواب:

اگر بخواهیم با توجه به بودجه و جیبمان خرید کنیم باید بدانیم برای عروس خانم و آقا داماد، لباس خواب بر اساس مارک ، جنس  و چینی یا ترک بودن متفاوت است و قیمت آن از ۴۵۰۰۰ تا ۷۵۰۰۰هزار تومان متغییر است.البته لباس خواب ایرانی هم داریم که از ۱۷۰۰۰ تا ۳۵۰۰۰هزار تومان است.

حوله حمام:

مورد بعدی حوله ی حمام است که با توجه به تک نفره و دو نفره بودن و تعداد تکه ها که شامل دمپایی ، سربند ، حوله ی تک، حوله ی لباسی از ۷۵۰۰۰هزار تومان قیمت  آن شروع می شود.

لوازم آرایش:

در مورد لوازم آرایش عروس با توجه به مارک می توان اظهار نظر کرد به طور مثال : کل لوازم آرایش عروس مارک ایوروشه ، حدود ۳۰۰هزار تومان می شود و برای کمتر کردن هزینه ها می توان از مارک های پایین تر مثل نیوا و جیو استفاده کرد که حدود ۱۵۰هزار تومان در می آید.

ساک و جعبه آرایش:

ساک مسافرتی و جعبه ی آرایش عروس با توجه به جنس آن (چوبی یا صنایع دستی) و سایز از ۳۸۰۰۰هزار تا ۶۰۰۰۰هزار تومان است.

سرویس اصلاح:

سرویس کامل اصلاح آقایان با توجه به مارک مثلا : ژیلت و نیوا از ۱۱۵تا ۱۵۰هزار تومان است. و در آخر برای خرید عطر، یک عطر برای عروس و یکی برای داماد کافیست که در بازار به صورت عطرهای زنانه و مردانه با بسته بندی های منحصر به عروس داماد موجود است .که با نگاه به مقدار پول  مان از ۵۰۰۰۰ هزار تومان تا ۳۰۰ هزار تومان می توان هزینه کرد.

هزینه کل:

در کل اگر بخواهیم به صورت معمولی هزینه ی اصلی برای خرید را در نظر بگیریم حدود ۵۰۰هزار تومان برای عروس و ۳۰۰تا ۴۰۰ هزار تومان برای داماد کافیست  ، اما اگر بخواهیم تمام موارد گفته شده را با بهترین مارک ها خریداری کنیم حدود ۲ میلیون تومان هزینه ی هر دو طرف می شود.

در ضمن این روزها ارزش پاکسازی پوست و رسیدگی به جذابیت آن بیشتر از استفاده ی  لوازم آرایش است ،به طوری که بسیاری از عروس ها ترجیح میدهند به جای مواد شیمیایی و کرم پودر و رنگ از کرم های تقویتی پوست خریداری کنند که هزینه ای مشابه دارد. عروس داماد های عزیز بهترین روش، کم کردن هزینه ها و استفاده از بهترین هاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *