مدل هاي پرده رولينگ

مدل پرده های جدید و زیبا 96 _ ۲۰۱۷ بولور | تصاویر مدلهای والان پرده سری جدید مدل پرده های شیک و خاص اتاق خواب و پذیرایی مدل های شیک و فانتزی پرده پذیرایی و اتاق خواب مدل های پرده اتاق خواب و پذیرایی جدید و شیک سری 3 مدل پرده 2015 اتاق پذیرایی – photokade.com مدل پرده ریسه ای| ایران کسب عکس های مدل پرده های شیک ترکیه ای مدل پرده | شیک ترین مدلهای پرده آشپزخانه پرده های پذیرایی – apadanacurtain.com

جهان نما در جهت تکمیل محصولات خود ارائه پرده های مدرن در انواع پلیسه ای، زبرا، شید و … را در دستور کار خود قرار داد. پرده های مدرن با آمیزه ای جذاب از سبک مدرن، زیبایی بی نظیر و دوام با تنوع رنگ و طرح پارچه ها به شما امکان میدهد تا میزان پوشیدگی و نور دلخواه را انتخاب کنید. همچنین قابلیت آرایش نامحدود این پرده امکان استفاده آنرا برای فرمهای غیر معمول پنجره مهیا میسازد. سادگی، ظرافت، ثبات فرم، نصب آسان، شستشوی ساده و اشغال حداقل فضا هنگام جمع شدن، در نهایت بهترین و با صرفه ترین پرده را برای پنجره شما فراهم مینماید.

جنس پارچه این پرده ها عموما از پلیستر و در بعضی مدل ها از کتان است. کلیه پارچه با روکش آکریلیک با قابلیت آنتی استاتیک و آنتی یو وی پوشیده می شود. همچنین شرکت در زمینه تولید پرده های موتور دار و کنترل از راه دور و سیستم اتوماسیون خانه های هوشمند نیز با شرکتهای مطرح دنیا از قبیل گروه بکر آلمان و گروه موتورای ایتالیا همکاری مینماید که سبب شده انواع پروژه ها با پرده های هوشمند را طراحی کرده و اجرا نماید.

پرده مدرن زبرا جهان نما

نصب پرده های مدرن در ساختمان گمرک ایران

گالری مدل های پرده مدرن

پرده پلیسه

ساختار پرده پلیسه، مشابه آکاردئون می باشد. پارچه به دلیل پلیسه پلیسه بودن قابلیت جمع شدن در فضایی بسیار کوچک را دارا می باشد. این پرده ها مناسبترین انتخاب برای پنجره های UPVC می باشد زیرا با نصب این پرده ها بر روی شیشه، قاب پنجره پشت پرده پنهان نمی شود و با باز و بسته نمودن پنجره لازم به جابجا کردن این پرده نمی باشد. پرده های پلیسه با کنترل های دستی و زنجیری و باز شدن از بالا و پایین قابل ارائه می باشد.

پرده مدرن پلیسه ای جهان نما

پرده پلیسه ای با کنترل زنجیری

پرده زبرا

در پرده های زبرا ساختار پرده از تور و پارچه میباشد که به صورت راه راه مساوی و با ظرافت هر چه تمام بافته شده است. تولید و مونتاژ پرده زبرا به صورت دوبل انجام میگیرد که این تکنولوژی امکان سایه و روشن شدن پرده را میدهد . این نوع پرده به تنهائی قابلیت پرده های شید رولی،کرکره و پرده های توری را فراهم میسازد.تنوع رنگ بالائی دارد و در طراحی دکوراسیون داخلی نقش برجسته ای را ایفا میکند.

پرده مدرن زبرا جهان نما

پرده زبرا با قابلیت تنظیم نور

پرده نانو زبرا

در پرده های نانو زبرا عملکرد و مدل های پارچه همانند پرده زبرا میباشد ولی با یک برتری ویژه. در این پرده با بکارگیری تکنولوژی نانو یک پوشش مقاوم ضد لکه به هر دو طرف پارچه داده شده است که از نفوذ لکه به پارجه جلوگیری میکند حتی لکه های سختی همچون چای و قهوه، در سایه پوشش بکار رفته پرده نیاز به شستشو نخواهد داشت.

پرده مدرن نانو زبرا جهان نما

پرده نانو زبرا بدون نیاز به شستشو

پرده سان اسکرین

تولید و مونتاژ پرده های سان اسکرین معمولا به صورت پرده شید مونتاژ و مورد استفاده قرار میگیرد. الیاف به کار رفته در تار و پود پرده سان اسکرین از نوع پی.وی.سی و الیاف شیشه میباشد. در سایه الیاف به کار رفته در پارچه آن به ویژه الیاف شیشه به میزان قابل توجهی از نفوذ اشعه (u.v) و گرمای حاصل از آفتاب جلوگیری می کند. این قابلیت سبب میگردد تا در مکان استفاده شده از این پرده بار مصرف انرژی وسایل برودتی و حرارتی را کاهش دهد و با توجه به اینکه نور و روشنائی لازم را به داخل هدایت میکند، از روشن کردن لامپ نیز در مکان استفاده شده از این پرده را نیز غیر ضروری میکند. با یک زبان ساده میتوان گفت پرده سان اسکرین اقتصادی ترین پرده برای آنانی میباشد که به صرفه جوئی در مصرف انرژی اهمیت میدهند میباشد. یکی دیگر از علل مهم ترجیح این نوع پرده در مکانهای اداری و دفتری عدم تابیده شدن نور آفتاب به سطح مانیتور مورد استفاده در محل و در نتیجه عدم وجود بازتابش نور از سطح آن و راحتی کاربر می باشد. از دیگر خصوصیات پرده سان اسکرین میتوان به شعله ور نشدن و دوام بالای آن اشاره کرد. این پرده میتواند به صورت موتور دار و کنترل از راه دور و یا به صورت کنترل زنجیری و دستی مورد استفاده قرار گیرد.

پرده مدرن سان اسکرین جهان نما

پرده زبرا با قابلیت تنظیم نور

پرده شید

پرده شید در مکانهای مسکونی، اداری و تجاری در عین سادگی، زیبائی و ظرافت خاصی را به همراه دارد. با اینکه به تنهائی یک پرده مدرن به حساب می اید، میتواند در کنار پرده های توری نیز دیزاین مورد علاقه مصرف کننده را فراهم سازد. در این نوع پرده انتخاب رنگ و پارچه به صورت متنوع وجود دارد که از آن جمله میتوان به پارجه های پلی استر، پنبه و کتان اشاره کرد که هر کدام به واسطه رنگ، جنس و بافت صاحب خصوصیات منحصر به فرد میباشندکه برای تنظیم نور در اتاقها و اماکن میتواند بسیار حائز اهمیت باشد. تمیز کردن آن بسیار آسان است . در قسمت زیرین پرده های شید بنا به سلیقه مشتری و توسط شرکت نقشهائی ایجاد میگردد که از آن جمله میتوان به نقشهای دالبردار با مونجوق دوزی در حاشیه زیرین پرده اشاره کرد. انواع عملکرد پرده های شید عبارتند از : هدایت شونده توسط گیر باکس زنجیری که میتواند در قسمت راست و چپ پرده قرار گیرد – بصورت موتور دار که توسط کلید بالا و پائین حرکت میکند- بصورت کنترل از راه دور که به وسیله ریموت کنترل عمل باز و بسته کردن پرده انجام میپذیرد.

پرده مدرن شید جهان نما

پرده شید متناسب با محیط های مسکونی و اداری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *