نحوه استفاده از توستر سانی

آون توستر 24 لیتری سانی SUNNY SOT-6190 آون تستر 2200 سانی – noorkala.com نحوه استفاده از توستر – zaneparsi.ir مدلها و قیمت آون توستر برقی سانی – تهران کالا آشنایی بهتر با فر توستر – sooran.com فروش توستر سانیتوستر قيمت – Namakala.com آون توستر 24 لیتری سانی SUNNY SOT-6190 – راهنمای استفاده … آون توستر 8628 سونیا – noorkala.com نحوه استفاده و نگهداری اون توستر – راهنمای استفاده ازتوستر و آون توستر – nowaroos.com

وستر سانی

آون توستر 20 لیتری سانی SUNNY مدل SOT-2060 با توان 1500 وات، دارای طراحی زیبا بوده و کار با آن نیز بسیار آسان می باشد. اجزای این دستگاه از مواد مرغوب و ضدزنگ ساخته شده اند. توستر برقی سانی دارای چهار المنت بالا و پایین است که می توانید بسته به اندازه مواد غذایی و میزان پخت هر کدام از آن ها را روشن کنید. چراغ نشانگر وضعیت دستگاه در هنگام روشن بودن توستر، روشن می گردد. صفحه کنترل آون سانی دارای سه سوئیچ دما، عملکرد و تایمر است. دمای دستگاه از 60 درجه سانتیگراد تا 230 درجه سانتیگراد قابل تنظیم می باشد. با استفاده از جدول راهنمای پخت داخل دفترچه، می توانید سوئیچ تنظیم حرارات را در جهت عقربه های ساعت چرخانده و حرارت مورد نظر را انتخاب کنید. با استفاده از سوئیچ تنظیم عملکرد می توانید از عملکردهای مختلف المنت های دستگاه برای پخت غذاهای متفاوت استفاده نمایید. سوئیچ تایمر قابل تنظیم تا 120دقیقه می باشد همچنین این سوئیچ را می توان حالت همیشه روشن قرار داد. در این حالت دستگاه بدون هیچ زمان مشخصی روشن خواهد ماند. این حالت برای پخت غذاهایی که حجم زیادی داشته و نیاز به یک زمان پخت طولانی تر دارند، مناسب می باشد.
این دستگاه دارای سه عملکرد متفاوت می باشد. با استفاده از سوئیچ تنظیم عملکرد می توانید آن ها را به صورت زیر تنظیم نمائید. عملکرد کبابی کردن برای کبابی کردن مرغ، ماهی و گوشت مناسب است. در صورتی که سوئیچ تنظیم عملکرد در وضعیت پخت قرار داشته باشد، می توانید انواع کیک، کلوچه و غذاهای سرخ کردنی را آماده کنید. عملکرد تست برای تست کردن نان و پیتزا می باشد. همچنین با تنظیم حرارات و زمان می توانید این دستگاه را برای پخت چندمرحله ای ، پخت چندگانه و یخ زادایی مورد استفاده قرار دهید.
لوزام دستگاه جهت استفاده راحت تر ، همراه دستگاه موجود می باشند. از صفحه طبقات می توانید برای کبابی کردن و سرخ کردن گوشت، مرغ، ماهی و غذاهای دیگر استفاده کنید. برای پخت، کبابی کردن و سرخ کردن می توانید از سینی پخت یا قطره گیر استفاده نمائید. همچنین در هنگام استفاده از صفحه طبقات می توانید این سینی را در زیر صفحه قرار دهید تا چکه های ماده غذایی در آن جمع شوند. برای برداشتن سینی پخت یا صفحه طبقات از داخل دستگاه می توانید از دسته جابجایی استفاده نمائید.

نحوه استفاده از توستر سانینحوه استفاده از توستر سانینحوه استفاده از توستر سانینحوه استفاده از توستر سانینحوه استفاده از توستر سانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *