نمایندگی لباس نوزادی به آوران در تبریز

نمایندگی فروش لباس نوزاد آشور – اخبار دانلود آهنگ … آدرس نمایندگی های برند و مارک ها – صفحه 3 لباس به آوران – مای نی نی – mynini.net نمایندگی فروش لباس نوزاد آشور – مد ایرانی قیمت لباس نوزادی به آوران | قیمت بروز تاپ لاین – لباس نوزاد، سیسمونی و پوشاک بچگانه myNiNiShop – فروشگاه لباس نوزاد و بچه تاپ لاین – لباس نوزاد، سیسمونی و پوشاک بچگانه نی نی لازم:فروشگاه سیسمونی،لوازم بهداشتی … آدمک تولید کننده بهترین سیسمونی و لباس نوزاد و …

پوشاک بچه گانه به آوران

شرکت به آوران (Behavaran) تولیدکننده شناخته شده پوشاک کودکان و نوزادان که در ابتدای دهه 1360 شمسی در ایران و شهر تهران تاسیس گردیده است.

هم اکنون این شرکت به چهار کارخانه گسترش یافته است و محصولاتش در بیش از 400 فروشگاه عرضه می شود.

پوشاک به آوران یکی از برندهای شناخته شده در زمینه لباس کودک است که با سابقه چندین ساله خود و تمرکز بر نوآوری و کیفیت مورد اعتماد خانواده ها واقع شود.

به آوران محصولات متنوعی برای نوزادان و خردسالان تا 5 سال تولید می کند از جمله لباس سرهمی، ژیله، کلاه، کاپشن سرهمی، شلوار، جوراب، پاپوش، جوراب شلواری، ست هدیه، لباس نوزاد، پیش بند، پتو نوزادی، شلوار جورابدار، کیمونو نوزادی، تاپ و دستکش نوزادی.

در سایت به آوران آمده است: «ما بر این باور هستیم که دوران کودکی دوران جشن و شادی است و طرح های رنگارنگ  و شخصیت های زیبایی که ما طراحی می کنیم از لذت و عشقی که کودکان به زندگی می بخشند الهام گرفته است. ما هم با حمایت از کودکان و خردسالان و خانواده های آنها و با استفاده از طرح های خردمندانه و مواد اولیه و تولید با کیفیت برای بچه ها جشن می گیریم.»

به آوران محصولات خود را با نام های زیر عرضه می کند:

Lacoste، پوو، آبنبات، گوزن، زنبور، طوطی، ماما، Baby، مرغابی، فارم، ورساچه، قطار، عروسکی، کلبه، تویتی، بالن، خرس راه راه، گل، لپ گلی، حیوانات

نمایندگی لباس نوزادی به آوران در تبریز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Web