نمایندگی کفش نایک در شیراز

نایک شیراز – Nike Shiraz نمایندگی کفش آدیداس در شیراز| ایران کسب نایک، آدرس و تلفن نمایندگی، حراج، پوشاک و لباس، کیف و کفشنمایندگی کفش نایک شیراز | ایران کسب نمایندگی فروش کفش چرم مجلسی شیراز نمایندگی رسمی نایک در شیراز | بانک مشاغل برتر شیراز نمایندگی کفش سالامون در شیراز نمایندگی نایک nike – فروشگاه آنلاین کتونی ( کلاه و کفش … نماینده رسمی بابلات و نایک در ایران | بانی اسپرت آدیداس، آدرس و تلفن نمایندگی، حراج، پوشاک و لباس، …

راه های تشخیص کفش نایک تقلبی

کفش های نایک به دلیل مجبوبیت بالایی که دارند، در سرتاسر دنیا می توان به راحتی نمونه های جعلی و تقلبی اش را پیدا کرد. اگر حواستان را جمع نکنید ممکن است به راحتی گول بخورید و بابت یک جفت کفش تقلبی، پول زیادی از جیب تان برود. خوشبختانه تیم  چی بپوشم راه هایی را به شما معرفی می کند که می توانید این کفش های تقلبی را شناسایی کنید.

اگر می خواهید به صورت آنلاین خرید کنید 

حواستان را جمع کنید. به هر فروشگاه اینترنتی ای که ادعای فروش کفش های اصل را دارد اطمینان نکنید! قبل از خرید نظرات کاربران در مورد آن وب سایت را بخوانید. مطمئن شوید که بعد از خرید امکان رجوع کالا و پس گرفتن پول تان را دارید.

اگر قیمت ش به طرز مشکوکی پایین است نخرید

تنها دو دلیل برای پایین بودن غیر عادی کفش نایک وجود دارد: یا واقعا جعلی ست و یا دست دوم یا خراب است. تخفیف منصفانه را با قیمت مشکوک و پایین اشتباه نگیرید. همچنین مدل های قدیمی تر هم قیمت پایین تر دارند.

اعتبار کفش تان را چک کنید

بعد از اینکه کفش تان را خریدید می توانید در وب سایت رسمی نایک و یا وب سایت های معتبر دیگر، ظاهر کفش تان را با تصاویر رسمی منتشر شده تطابق دهید.

حواستان به تاریخ های رسمی اعلام شده باشد

مطمئن باشید که تمام مدل کفش هایی که قبل از تاریخ رسمی اعلام شده توسط کمپانی نایک در بازار می بینید، همگی فیک و تقلبی هستند.

بسته بندی کفش را چک کنید

بیشتر کفش های تقلبی نایک جعبه ندارند و با کیسه ی پلاستیک به فروش می رسند و یا اصلا هیچ نوع بسته بندی ای ندارند. کفش های تقلبی ای هم که با جعبه فروخته می شوند را می توان به راحتی تشخیص داد. این جعبه ها با مقوای بازیافتی تولید می شوند و یا چسب از گوشه های جعبه بیرون زده است.

نمایندگی کفش نایک در شیراز

ویژگی های فیزیکی را چک کنید 

کفش نایک اصل در مقایسه با کفش های تقلبی، فوق العاد نرم تر است و رنگ خاکستری تری دارد. این خاکستری تر بودن رنگ به این دلیل است که کفش های اصل نایک از چرم واقعی، ساخته می شوند نه چرم مصنوعی. روی لژ کفش های نایک تقلبی به دلیل پروسه ی تولید ضعیفشان، نقطه های قابل مشاهده ای وجود دارد.

بند ها را چک کنید. کفش های نایک اصل، به صورت کامل بند شده اند اما کفش های نایک تقلبی با عجله بند شده و سوراخ هایی را جا انداخته اند.

شماره ی SKU روی جعبه ی کفش را با شماره ای که در داخل کفش است، تطابق دهید

هر جفت کفش که در کمپانی نایک تولید می شود یک شماره ی SKU دارد که این شماره با شماره ای که بر روی جعبه ی آن هک شده، تطابق دارد. اگر این شماره ها در کفش و جعبه اش با هم تطابق ندارند و یا اصلا کفش شما این شماره را ندارد، قطعا کفشی که خریدید تقلبی است.

نمایندگی کفش نایک در شیراز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *