نمایندگی گرند زیرو در تهران

معرفی سیستم صوتی ( گراند زیرو ) نمایندگی گرند زیرو تهران – 7gardoon.com فروش انواع محصولات گرند زیرو نمایندگی کنوود – ShabahanG SysteM فروشگاه باند گرند زیرو در شرق تهران فروشگاه بهنام – نمایندگی گرند زیرو , MTX فروش انواع محصولات گرند زیرو – صفحه 2 معرفی سیستم صوتی ( گراند زیرو ) خرید محصولات گرند زیرو – سایت خرید نمایندگی گرند زیرو در تهران – شهر تهران| درج آگهی در

سیستم صوتی برتر در خودروها

نمایندگی گرند زیرو در تهران

معمولاً رانندگان که زمان زیادی را در ماشین خود سپری می کنند، گاهی اوقات به جای شنیدن صدای نابهنجار موتور ترجیح می دهند که موسیقی دلخواه خود را گوش دهند. آن چه در این مقاله از نظر شما می گذرد، 10 سیستم صوتی برتر است که در انواع خودروها وجود دارد.

10. ELS آکورا

نمایندگی گرند زیرو در تهران

سیستم صوتی آکورا “ELS” توسط “الیوت اشنایدر” (Elliot Scheiner) مهندس آلمانی طراحی و ساخته شده است. این سیستم دارای 6 کانال مجزای صوتی است که از آن ها می توان در تنظیم بلندگوهای چهار گوشه خودرو استفاده کرد.

9. هارمن کاردون وایپر

نمایندگی گرند زیرو در تهران

دوج وایپر SRT از جمله خودروهای مجهز به سیستم صوتی “هارمن کاردون” (Harman Kardon) با 18 بلندگو است. این سیستم صوتی به قدری پرقدرت است که راننده به سختی می تواند صدای موتور V10 دوج وایپر SRT را بشنود. اگرچه برخی ترجیح می دهند صدای موتور این خودرو را بشنوند تا صدای موسیقی، اما گاهی در مسیرهای طولانی، شنیدن موسیقی آن هم از طریق این سیستم صوتی خالی از لطف نخواهد بود.

8. B&O آئودی

نمایندگی گرند زیرو در تهران

در بسیاری از مدل های آئودی از جمله A6 ،A7، و A8 از سیستم صوتی “B&O” استفاده شده است. این نوع سیستم صوتی از بهترین هایی است که در یک خودروی سدان لوکس می تواند حضور داشته باشد. البته برخی ایراداتی از این سیستم صوتی از جمله پایین بودن قدرت صدای آن مطرح می کنند که شاید این مسئله برای جلوگیری آسیب دیدن گوش های حساس در نظر گرفته شده باشد.

7. بوز می باخ

نمایندگی گرند زیرو در تهران

سیستم صوتی “بوز” (Bose) از معروف ترین برندها در دنیا است. خودروی می باخ در واقع به بزرگی یک سالن کنسرت و مجهز به این سیستم است و وقتی در عقب این خودرو نشسته اید، گویی در کنسرت “ادل” (Adele) و در حال شنیدن آهنگ Rolling Stones هستید.

6. مارک لوینسون لکسوس

نمایندگی گرند زیرو در تهران

همکاری مشترک کمپانی های خودروسازی با شرکت های فعال در زمینه تولید سیستم های صوتی هم چنان رو به افزایش است. “مارک لوینسون” (Mark Levinson) از جمله شرکت هایی است که برای کمپانی لکسوس سیستم صوتی خودرو تولید می کند. این مدل سیستم ها نیز دست کمی از سالن های کنسرت ندارند و کیفیت صدایی باورنکردنی برای راننده و سرنشینان خودرو به ارمغان می آورند.

 5. یاماها لکسوس LFA

نمایندگی گرند زیرو در تهران

اگرچه “مارک لوینسون” به عنوان یک برند مطرح در دنیا قد علم کرده است، اما نقش غالب کمپانی “یاماها” (Yamaha) در تولید سیستم های صوتی انواع ماشین ها به ویژه لکسوس LFA انکارناپذیر است. شنیدن صدای موسیقی در خودروی V10 لکسوس از طریق این سیستم صوتی آکوستیک فوق العاده واقعاً لذت بخش و هیجان انگیز است.

4. باورز و ویلکینز مازراتی

نمایندگی گرند زیرو در تهران

باورز و ویلکینز” (Bowers and Wilkins) از جمله کمپانی های معروف دنیا است که در صنعت ساخت و تولید سیستم های صوتی فعالیت دارد. به باور شرکت خودروسازی مازراتی که حقیقتاً یکی از سمفونی های این کمپانی را در خودروهای V8 قرار می دهد، محصولات “باورز و ویلکینز” اعجوبه قرن هستند و لذتی که در صدای خروجی از آن ها وجود دارد در دیگر سیستم های صوتی نیست.

3. برمستر پورشه

نمایندگی گرند زیرو در تهران

کمپانی خودروسازی پورشه سه نوع سیستم صوتی مختلف در پورشه پانامرا به عنوان آپشن به مشتریان خود عرضه می کند که بهترین آن ها سیستم “برمستر” (Burmester) با 16 بلندگو است.

2. B&O آستون

نمایندگی گرند زیرو در تهران

سیستم صوتی “B&O” آئودی در مقایسه با نمونه استفاده شده در آستون مارتین ونتیج V12 کاملاً متفاوت است. اگرچه B&O آئودی از کیفیت صدای خوبی برخوردار است، اما سیستم صوتی استریوی ونتیج بسیار حیرت آورتر است؛ به گونه ای که در سرعت های تنظیم شده بر روی کروز کنترل که صدای موتور در نهایت خود به سر می برد، صدای موسیقی از طریق سیستم صوتی B&O آستون غالب است.

1. نعیم بنتلی

نمایندگی گرند زیرو در تهران

نعیم” (Naim) یک شرکت بریتانیایی است که در تولید سیستم های صوتی خودروها فعالیت دارد. بنتلی نیز که از برندهای معروف بریتانیا در صنعت خودروسازی به شمار می رود، مدت ها است که تمام فعالیت های خود را بر روی طراحی و ساخت خودروهای لوکس متمرکز کرده است. بنتلی Mulsanne و Continental GT از جمله مدل هایی هستند که به سیستم های صوتی شرکت نعیم مجهز هستند. به طور مثال، سیستم صوتی به کار رفته در بنتلی Mulsanne دارای 20 بلندگوی 2,200 وات است که می تواند صدایی فراتر از آن چه که شما می توانید تصور کنید در محیط منتشر کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *