نمونه دادخواست کاهش سن

تغییر سن در شناسنامه – شرایط تغییر سن در ثبت احوال (کاهشدادخواست – ghanoonbaz.com نحوه تنظيم دادخواست :: آیا می توان سن مندرج در … چگونگی تغییر سن شناسنامه – وکیل حقوقی – گروه … نمونه دادخواست کاهش سن | مشاوره حقوقی رایگان | … چگونگی تغییر سن در شناسنامه – گروه وکلای یاسا شناسنامه و دادخواست تغییر تاریخ تولد | وکیل … اعلام شرايط اصلاح سن در شناسنامه نمونه دادخواست کاهش سن کاهش سن | مشاوره حقوقی رایگان | 44951295 | صفحه 2

نمونه دادخواست کاهش سن

سازمان ثبت احوال کشور از امکان کاهش سن و یا ایجاد اصلاحات در سن افراد در صورت بروز مشکل و با تائید کمیسیونهای تشخیص ، اطلاع رسانی کرده بود و از امکان تغییر سن خبر داده بود.

مشاوره حقوقی ثبت احوال عنوان میکند که برای تغییر سن افراد دو مقوله مطرح است اول اینکه اصلاحات مربوط به سن از طریق ادارات ثبت احوال و در مرحله دوم نیز تغییرات سن از طریق دادگاه انجام شود ، در این دو مقوله بسیاری از افراد کار را به عهده وکیل میگذراند زیرا که در وقت صرفه حویی و از اشتباهات رایج دوری خواهند کرد.

جهت کاهش سن شناسنامه ای کمتر از پنج سال می توانید به دادگستری شهر محل اقامت خود مراجعه کرده و دادخواست بدهید، مشاوره حقوقی تغییر سن اضافه میکند، خوانده یعنی طرف دعوی شما در دادخواست ، اداره ثبت احوال محل صدور شناسنامه است ، همچنین مدارک و دلایل شما می تواند استشهاد محلی ، شهادت گواهان ، شناسنامه شماره …. و غیره باشد.

دادخواست کاهش سن ، بستگی به دلایلی که شما یا وکیل عنوان میکند و به آنها در مراجع قانونی اشاره میشود ارتباط دارد ، در کل ما در اینجا نمونه دادخواست کاهش سن را ، با یکی از دلایلی که شایع میباشد برایتان عنوان میکنیم.

ریاست محترم دادگستری

با سلام

احتراما به استحضار می رسانم:

بر طبق گواه گواهان محلی والدین من در سال………….. فرزند………. به نام…………. داشته اند که در همان سال فرزند مزبور فوت می نماید و والدین من نسبت به ابطال شناسنامه او اقدامی بعمل می آورند پس از…….. سال از آن واقعه که من به دنیا آمدم والدین من همان شناسنامه را برای امور سجلی مورد استناد قرار می دادند نظر به مراتب یادشده تقاضای رسیدگی و صدور حکم مبنی بر الزام اداره ثبت احوال محل بر ابطال سند سجلی مورد دعوی و صدور شناسنامه جدید با تاریخ تولد واقعی خودم به تاریخ ……….. را خواستارم.

البته اخذ وکیل موجب سامان گرفتن تمامی موارد مورد نیاز این مشکل ، میشود .

مشاوره حقوقی موسسه حقوقی ما ، پیشنهاد میکند در ابتدا برای آگاهی مشاوره حقوقی گرفته و سپس جهت انجام کارها از وکیل برای پرونده های خود اعم از حقوقی و کیفری ، استفاده کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *