همسر وحید هاشمیان کیست؟

همسر وحید هاشمیان کیست؟ – farsweekly.ir همسر وحید هاشمیان کیست؟ – nimrang.ir همسر وحید هاشمیان کیست؟ – farsibuzz.ir عکس های وحید هاشمیان و همسرش وحید هاشمیان و همسرش – pixact.ir همسر وحید هاشمیان | ساتین تبریزی الاصل سیتی تومب | بیوگرافی و تصاویر | وحید هاشمیان عکس جالب وحید هاشمیان و همسرش | یک دوست سایت … همسر مهران مدیری | بیوگرافی مهران مدیری و همسرش
Image result for ‫همسر وحید هاشمیان کیست؟‬‎عکس های وحید هاشمیان و همسرشعکس های وحید هاشمیان و همسرشعکس های وحید هاشمیان و همسرش

Image result for ‫همسر وحید هاشمیان کیست؟‬‎

عکس های وحید هاشمیان و همسرش

Image result for ‫همسر وحید هاشمیان کیست؟‬‎
به گزارش مشرق، برنامه صبحگاهی “ویتامین 3” با اجرای علی ضیاء، امروز سه شنبه 19 دی ماه 1391 با حضور وحید هاشمیان بازیكن اسبق تیم ملی فوتبال كشورمان و “النا” دختر هفت ماهه‌اش روی آنتن رفت.
مهاجم سابق تیم ملی در این برنامه در گفتگو با ضیاء با بیان اینکه هر وقت تیم ملی بازی داشته با کمال میل حضور پیدا کرده است، فوتبال را دارای نظم و انضباط خواند و اظهار کرد: بازی در فوتبال آلمان مرا به قوانینی عادت داد که در فوتبال ما رعایت نمی‌شود.

وی در این باره که آیا همیشه اینقدر آرام بوده، پاسخ مثبت داد و افزود: من در محله امامزاده حسن دوراهی قپان زندگی می کردم. فوتبال را نیز از زمین های خاکی آغاز نکردم. بلکه در مدرسه دنبال فوتبال بودم و تا در این رشته به مرحله حرفه ای نرسیده بودم، درسم خوب بود! بعد از آن کم کم افت پیدا کرد.

حضور دختر 7 ماهه او نیز جالب بود و علاقمندی النا به میکروفنی که به کت پدرش وصل بود، صدابرداری را دچار مشکل کرد. گرچه پس از دقایق کوتاهی این کودک زیبا و شیطان، بی‌تابی کرد و پدر به ناچار او را به پشت صحنه برد.

بخشی از برنامه به سوالات طنز تستی سه گزینه‌ای اختصاص داشت که هاشمیان را غافلگیر کرد. با این حال به سوالات جواب داد و در لابه لای حرف‌هایش به خاطراتی از فوتبال اشاره کرد.

در یکی از سوالات مجری برنامه از او سوال كرد كه از بین سه شخصیت فوتبالی، امیر قلعه نویی، پرویز مظلومی و علی فتح الله زاده كدام یك بهترین است؟ هاشمیان پاسخ داد: امیر قلعه نویی! چون مربی ام بوده است. در این حین علی ضیاء گفت: قلعه نویی واقعا مربی خوبیه؟ كه وحید حاضر نشد به این سوال پاسخ بده و تنها به این جمله بسنده كرد كه: امیر قلعه نویی در ایران خوب نتیجه گرفته!

هاشمیان همچنین در پاسخ به سوال مجری برنامه ویتامین 3 مبنی بر اینكه استقلالی هستی یا پرسپولیسی؟ گفت: قطعا پرسپولیسی! امروز هم قصد دارم برای تشویق تیم پرسپولیس در بازی مقابل نفت به استادیوم آزادی بروم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *