چگونه جادوگر شویم

چطور به راحتی جادوگر شویم در های کلیپ چطور جادوگر شویم – farsweekly.ir چگونه یک جادوگر شویم – ads.funfarsi.ir بیایید همه جادوگر شویم. – جادوگری چیست؟ علی علوی – چگونه جادوگر شویم نظر یا دتا ن نر ه چگونه جادوگر شویم – boyeharam.ir چگونه جادوگری ماهر شویم – meirir.akpen.ir چگونه جادوگر واقعی شویم – giz-miz.xyz چگونه جادوگر واقعی شویم چگونه جادوگر واقعی شویم

آموزش جادوگری: چگونه می‌توان یک شنل نامرئی کننده مایع درست کرد؟

 به نظر می‌رسد که داستان‌های مدرسه جادوگری هاگوارتز و ابزارهای جادویی هری پاتر خیلی هم غیر واقعی نباشند، اگر نه در مورد چوب جادو و وردهای جادوگری، دست کم در مورد شنل نامرئی کننده که چنین به نظر می‌رسد.

چگونه جادوگر شویم

مجید جویا: زمانی که جی کی رولینگ، شنل نامرئی کننده هری پاتر را به صورت «سیال و نقره‌فام» توصیف می‌کرد، به احتمال قریب به یقین تصور خاصی در مورد نانو ذرات نقره اندود معلق در آب نداشت.

اما گروهی از نظریه پردازان بر این باورند که استفاده از چنین ترکیبی می‌تواند منجر به ساخت اولین ابرماده نرم قابل تنظیم شود؛ که «عنصر فعال» استفاده شده در ابزارهای نامرئی کننده است. این سیال که توسط جی- پینگ هوانگ از دانشگاه فودان در شانگهای چین و همکارانش معرفی شده است، شامل توپ‌‌های مغناطیسی با قطر 10 نانومتر می‌شود که با یک لایه نازک 5 نانومتری از جنس نقره پوشیده شده است و احتمالا با زنجیره‌های پلیمری به هم متصل شده‌اند تا مانع از روی هم جمع شدن آنها شود..

به گزارش نیوساینتیست، در غیاب یک میدان مغناطیسی، این نانو ذره‌ها به سادگی در آب شناور خواهند شد، اما اگر میدان مغناطیسی به آنها اعمال شود، به هم وصل شده و شکل زنجیره‌ها را به خود خواهند گرفت که طول آنها بستگی به قدرت میدان دارد، و می‌توانند به یکدیگر نیز متصل شوند تا ستون‌های ضخیم‌تری ایجاد شود.

زنجیره‌ها و ستون‌ها در امتداد جهت میدان مغناطیسی قرار خواهند گرفت. اگر آنها به طور عمودی در یک استخر آب، قرار داشته باشند، نور برخورد کننده به سطح آب میتواند به طور معکوس منکسر شود، و به گونه‌ای خم شود که هیچ ماده طبیعی نمی‌تواند این کار را انجام دهد.

از این ویژگی می‌توان برای ساخت ابزارهای نامرئی کننده استفاده کرد، ابزارهایی که نور را در اطراف شیء نامرئی شونده به گونه‌ای منحرف می‌کنند که انگار چیزی در آنجا وجود ندارد، یا این که در لنزها از آنها استفاده شود تا بتوان جزئیات بیشتری از هر میکروسکوپ نوری را با آن مشاهده کرد.

نقاط تاریک
این تیم سه طول موج را برای تایید انکسار منفی نور در بیشتر بخش قرمز طیف نور مرئی و در داخل قسمت‌های مادون قرمز طیف نورشبیه سازی کردند. آلف لئونهارت در دانشگاه سنت اندروز در انگلستان این کار را مسحور کننده می‌داند و تحلیل انجام شده را نیز منطقی یافته است. او می‌گوید:«خیلی نمی‌توان در مورد آینده این کار پیش‌بینی دقیقی داشت. من شک دارم که آیا باند فرکانسی مفید این ابر ماده را می‌توان به کل طیف نور مرئی گسترش داد یا نه»، زیرا جلوگیری از جذب قسمتی از نور و فرستاده شدن آن به جاهای دیگر که در نتیجه آن، نقاط سیاهی روی تصویر دیده می‌شوند کار سختی خواهد بود.

به تازگی یک ابر ماده جامد ساخته شده که طول موج‌های بلند نور قرمز به طور معکوس منکسر می‌کند، اما ثابت شده که بیشتر رفتن در طیف نور مرئی کار سختی خواهد بود: هر چه طول موج کوچک‌تر باشد، باید از ساختارهای کوچک‌تری برای کنترل آن استفاده کرد، و ساخت آن نیز سخت‌تر خواهد بود.

شبیه‌سازی‌های متقاعدکننده
کار هانگ بر مبنای این است که به طور نظری، این سیال می‌تواند تمام طول موج‌ها را در طیف مرئی به طور معکوس منکسر کند، البته اگر نانو ذرات به طور درست اندود شده باشند. او می‌گوید: «فرد می‌تواند ضخامت نمونه سیال را کاهش دهد تا تلفات را کاهش دهد. و در نتیجه نقاط تاریک ناپدید خواهند شد».

ایگور اسمولیانینوف از دانشگاه مریلند در کالج پارک می‌گوید: «شبیه‌سازی‌ها متقاعدکننده به نظر می‌رسند»، ولی او هم بر این نکته تاکید می‌کند که این ترکیب هنوز در مرحله نظری باقی مانده است. هوانگ می‌گوید که یکی از همکاران وی در نوشتن مقاله، ژیانگ ژانگ از دانشگاه برکلی کالیفرنیا، در حال حاضر هدایت گروهی را بر عهده دارد که قصد ساخت یک ابرماده مایع با چنین مشخصاتی را دارد.

………………

آیا دوست دارید جادوگر شوید؟

خیلی ها دوست دارند بتونند از قدرت ماورای طبیعه استفاده کنند، خیلی چیزها را از منابع مختلف میخونند و بعد عملیش میکنند. ولی یک پیشنهاد میکنم. دوست داری جادوگر بشی باید طی طریق کنی، تا حالا چه کسی رو دیدی که با دونستن 4 تا فرمول ریاضی خودشو ریاضی دان بدونه، اصلا از اون فرمولها چیزی سرش میشه؟؟ شاید هی روی کاغذ بنویسه و ادعا کنه ولی…..

آیا جادوگری بد است؟

خیلی ها بر این باورند که جادوگری بد است، شاید برای این است که علم جادوگری را با ساحری در می آمیزند. بعضی ها معتقدند که چون در این رشته به فنونی دست پیدا میکنید که خارج از عادت است، افراد از آن سوء استفاده میکنند و باعث آزار دیگران میشوند پس بد است. میخواهم یک مثال بزنم، چاقو در دست اهل فن چیزی مبارک است و در دست لات سر کوچه چیزی ملال آور. حال تعریف چاقو چیز بدی نیست ولی کاربرد اون مهمه.

آیا میدانید با این قدرت چه میتوانید انجام دهید؟

خوب علم جادوگری دریچه ای جدید از زندگی را بسوی شما باز میکنه، شما به قدرتهایی دست پیدا میکنید که با آن میتوانید خیلی از کارهایی که تا بحال غیر ممکن بوده را ممکن سازید. این عمل مانند علم فیزیک است. یک روز پرواز کردن جزء آرزوهای بشر بوده ولی آلان با داشتن علم فیزیک سفر به ماه عادی شده است. پس جادو دریچه ای برای شما باز میکند تا قدرتی یابید که هر آنچه میخواهید به آن دست یابید. فقط باید توجه کنید باید هم ظرفیت و دلیل درستی برای این کار داشته باشید. دلایل دنیوی اصلا قابل قبول نیست.

آیا میدانید برای شروع چه باید کنید؟

سوال مهم اینجاست، از کجا باید شروع کرد، از فردا بگردیم و وردهای خاص را جمع آوری کنیم و بخوانیم یا بنویسیم؟ نه.

برای شروع باید ابتدا به قدرت درون خود پی ببری، کاستی های خود را بشناسی و این قدرت را پیدا کنی تا بر آنها غلبه کنی. اولین دشمنان این عمل خودپسندی و دروغ است. این دو عمل برادر هم هستند. قابل توجه تمام عزیزانی که گفتند، دیگر از جادوگری صحبتی نمیکنی، باید بگویم تمام کلمات این وبلاگ جادو است و آموزش آن است. اگر این قدرت را پیدا کنی تا دریچه ذهن را آزاد سازی تا این کلمات بتوانند راهی به درون ذهن تو پیدا کنند، تو در نقطه شروع ایستاده ای، و اگر تمام تمارینی که گفته شده را انجام دهی و در چند وقت آینده نسبت به ظرفیت تمرینهای دیگری آورده میشود را انجام دهی و در آن موفق باشی، آنوقت میتوانی برای مرحله بعد به آموزش به روشی دیگر بپردازی.

حال این سوال را دارم. چند نفر مشتاق علم جادوگری هستند و چند نفر توانستند این تمرینات ساده را انجام دهند؟ و چند نفر هستند که موفق نیز شده اند؟

آیا میدانید چه مدت طول میکشد که طی طریق کنید؟

سیر سلوک و آموزش چه از نوع شیطانی آن و چه نوع عرفانی آن، کار یک شب دو شب نیست. یک فرد گاه تا 20 سال زمان میبرد تا پله سوم برسد، حال شما میخواهید در چه مدت و چه پله بالا روید. اصلا آلان در کدام پله قرار دارید؟
یادم میاد سر کلاس یک استاد داشتیم و میگفت بچه هایی که یکبار این درس را داشته اند و افتاده اند، تدریس به آنها سخت تر از افرادی هست که برای دفعه اول این درس را میخوانند، دلیل اون هم اینه که اگر تو بلد بودی، خوب قبول میشدی، پس تمام چیزهایی که یاد گرفتی یا غلط هستند یا ناقص، پس ابتدا باید آنها را پاک سپس آنها را دوباره به تو یاد داد. که این کار سختی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *