کت شلوار ارزان قیمت

کدوم منطقه تهران لباس با قیمت مناسب میشه پیدا … 12 نکته در انتخاب کت شلوار مناسب کار و تجارت مراکز خرید کت و شلوار در تهران قیمت کت و شلوار ارزان | دیجی‌کالا مگ تولید و پخش کت و شلوار پالتو و پیراهن ‫بن ویژه خرید کت و شلوار و کت تک | قیمت 80000 ت | … نکاتی مهم در خرید کت و شلوار برای آقایان شیک پوش قیمت شلوار – iranraiment.com کت و دامن – خرید آنلاین | فروشگاه اینترنتی باميلو کت و شلوار – خرید آنلاین | فروشگاه اینترنتی باميلو

چه فرقی بین کت و شلوار ارزان و گران هست؟

در همه دنیا همین بساط به راه است. همین که یکی حسرت کت و شلوار یک میلیونی را می‌کشد، در حالی که یکی دیگر می‌گوید این کت و شلوار پنج میلیونی چرا انقدر چیپ و بی‌کلاس است؟! اینجا هم قرار نیست واقعا تصمیم بگیریم که کدام را بخریم؛ چون این تصمیم را قبلا جیب‌مان برای‌مان گرفته. فقط می‌خواهیم اگر با کلی بدبختی پول یکی‌اش را جور کرده‌ایم، نرویم پول‌مان را بابت یک کت و شلوار آشغالی بدهیم که رویش با چسب رازی مارک جورجیو آرمانی چسبانده‌اند! برای این که سرتان بدجوری کلاه نرود، این نکته‌ها را به خاطر بسپارید و موقع خریدن کت و شلوار با پولی که دارید برایش می‌سلفید، در ترازو بگذارید.

مارک

این یکی راحت‌ترین و دم دستی‌ترین وزنه قیمت است. این را که برند جورجیو آرمانی یا کیتون یک برند خیلی خفن است، همه می‌دانیم. اما آیا واقعا هر کت و شلواری را که رویش این برند باشد، ۵۰ هزار دلار می‌ارزد؟! نه؛ چون برندها را متری در بازار تهران می‌فروشند و می‌شود در هر کارگاهی روی هر کتی چسباند! با این حال به این چیزها دقت کنید. یکی این که برند، باید به قیمت و قیافه و حتی مغازه‌اش بیاید! کت و شلوار آکسفورد اگر قیمتش زیر ۴۰میلیون تومان است، یعنی حتما فِیک است. کت و شلوار کانالی هم در راسته وسط شهر پیدا نمی‌شود. اگر اصرار بیخودی ندارید که خارجی بخرید، بهترین کار این است که کت و شلوار «مارک» را از برندهای ایرانی بگیرید که از نظر کیفیت و قیمت با متوسط‌های خارجی رقابت می‌کنند. مارک‌های معتبر ایرانی را می‌شود با ۱ تا ۵ میلیون تومان خرید. اگر هم دنبال مارک نیستید، که هیچ! بروید همان راسته‌های فروش کت و شلوار.

کت شلوار ارزان قیمت

آستر

این یکی خیلی راحت است و کت و شلوار ارزان و گران را خیلی راحت از هم جدا می‌کند. آسترهای کاغذی از جنس پلی‌استر که صدای خش‌خش می‌دهند، قطعا مال یک تولیدی ارزانند که نخواسته پول خرج آستر کند. آستر کت‌های درست و حسابی و معتبر حداکثر ۵۰درصد پلی استر است و بقیه‌اش الیاف طبیعی است، که تنفس داشته باشد.

کت شلوار ارزان قیمت

درز

درزها از بیرون و درون باید چک شوند. درزهایی که از داخل کاملا پوشیده شده‌اند یا با نوار اریب تمیزکاری شده‌اند، نشان دهنده یک کت مرغوبند. زاپاس درزها هم نباید کم باشد. شلواری که زاپاس درز پایینش یکی دو سانت بیشتر نیست؛ مال یک تولیدی ارزان است، نه یک مارک گران. درز این تصویر مال یک شلوار ارزان است.

کت شلوار ارزان قیمت

یقه کت

یقه کت مهم‌ترین و راحت‌ترین قسمت برای تشخیص است. یقه یک کت خوش‌دوخت و گران، صاف و تیز است. تای یقه نباید شل و ول و منحنی باشد. یقه را باز کنید. زیر یقه نباید دوخت خورده باشد. پارچه باید یک‌سره باشد. روی پارچه از سمت بدنه به سمت لبه یقه دست بکشید. نباید زیر پارچه خط دوخت یا دو تکه شدن پارچه حس کنید. یقه این تصویر مال یک کت ارزان است که نخواسته زیاد پارچه خرج کند و زیر یقه را از یک پارچه دیگر زده!

کت شلوار ارزان قیمت

جنس پارچه

پارچه‌های پلاستیکی هرگز به برندهای معتبر و کت و شلوارهای گران متعلق نیستند. برندهای معتبر از درصد بالایی از الیاف طبیعی استفاده می‌کنند. بافت پارچه و نرم بودنش هم گرانی کت را نشان می‌دهد. کت‌هایی که مثل مقوا هستند، ارزان و بی‌کیفیت‌اند.

کت شلوار ارزان قیمت

دکمه

دکمه‌های پلاستیکی ارزان فقط مال یک کت زیر ۵۰۰هزار تومان می‌توانند باشند. برندهای خیلی گران از دکمه‌های فلزی، چوبی، چرمی و حتی صدفی استفاده می‌کنند. برندهای خوب چند میلیونی هم اگر از دکمه پلاستیکی استفاده می‌کنند، همه دکمه‌ها عین هم هستند، پلاستیک‌ها لبه‌های صاف دارند، و پشت دکمه‌ها، دکمه کوچکی دوخته می‌شود که پارچه را پاره نکنند. دکمه‌های زیر و روی تصویرهای زیری پلاستیکی و بی‌کیفیتند؛ که یعنی یک کت ارزان.

کت شلوار ارزان قیمت

کت شلوار ارزان قیمت

 

طرح پارچه

خطوط پارچه باید منظم باشند. خطوط یوک سرشانه باید به خطوط سرشانه وصل شوند. این یعنی تولید کننده کت حاضر بوده کمی پارچه هدر کند تا کت خوش‌استیل دربیاید؛ یعنی گران‌تر و شیک‌تر شدن کت. به راه‌های پارچه پیراهنی زیر دقت کنید. کت‌ها هم باید همین امتداد را در پارچه داشته باشند.

کت شلوار ارزان قیمت

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *