کولر گازی پرتابل 36000

کولر گازی | نقد و بررسی، مقایسه و خرید اسپلیت کولر گازی 36000 جنرال::کولر گازی جنرال::کولر گازیکولر گازی ال جی 36000 سرد LG Titan Big II کولرگازی سردوگرم اسپليت 36000 ال جی کولرهای گازی | سامسونگ ایران سرمایشی و گرمایشی – کولر گازی – اجنرال – OGENERAL 2 3600036000::کولرگازی بر اساس ظرفیت::کولر گازی… لیست قیمت کولر گازی اجنرال – OGENERAL Air … سرمایشی و گرمایشی – کولر گازی – میتسوبشی – PK … کولر گازی – تهران کالا

معرفی کولر پرتابل 15000 ال جی

 

کولرهای گازی پرتابل دارای ویژگیهایی می باشند که مدل های اسپلیت و پنجره ای فاقد آن می باشند . از جمله این امکانات نصب و استفاده آسان از این مدل کولرهای گازی می باشد ، خصوصاً در مکانهایی که با محدودیت فضا و مشکل نصب کولرهای اسپلیت مواجه هستیم . این دستگاه به یک فضای تخلیه جهت خارج کردن باد گرم ناشی از عملکرد کمپرسور نیاز دارد . این خروجی می تواند از طریق دیوار ، پنجره ، کانال هواکش و یا لوله بخاری فراهم شود .
دستگاه دارای کنترل از راه دور می باشد ، تقریباً تمام گزینه های دستگاه کنترل با پنل کولر ( غیر از دکمه Auto clean که فقط بر روی کنترل می باشد ) یکی می باشد . این مدل کولر دارای 4 حالت ( Mode ) خنک ، فن ، خشک و حالت Energy Saver می باشد که قابل انتخاب از طریق دکمه Mode می باشد .
همچنین این دستگاه دارای صفحه نمایشگر نیز می باشد که شما می توانید حالت انتخاب شده را بر روی آن ملاحظه نمایید .
از دیگر ویژگی های این مدل کولر قابل حمل ال جی ، دکمه تایمرمی باشد که به شما امکان تأخیر از یک تا 24 ساعت در شروع و اتمام کار دستگاه را می دهد . بعد از اتمام زمان انتخاب شده دستگاه به طور خودکار خاموش و یا روشن می شود .
این مدل دارای سه سرعت کم ( F1 ) ، متوسط ( F2 ) و زیاد ( F3 ) می باشد . دکمه Auto clean فقط بر روی دستگاه کنترل از راه دور موجود می باشد ، با انتخاب این عملکرد از تشکیل گرد و غبار بر فیلتر و رطوبت بیش از اندازه جلوگیریشده و به عملکرد بهتر و طول عمر دستگاه می افزاید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *