گلدوزي روي کيف

روبان دوزي روي کيف (گوني بافت) – واضح کچه دوزي برجسته روي کيف – واضح روبان دوزي روي کيف (گوني بافت) کافه کادو ::: گلدوزي روي يقه لباس کچه دوزي برجسته روي کيف – rasekhoon.net کيف با طرح برودري دوزي – tebyan-ardebil.ir آموزش گلدوزي روي پارچه يا مقوا گلدوزي دستي – shaaer.com فروش دستگاه گلدوزي – bikad.com گلدوزی روی پارچه

دوخت این کیف پول کوچک بسیار سریع و آسان است. همان طور که می‌بینید روی این کیف حروف گل دوزی شده‌ی زیبایی نیز وجود دارد.

گلدوزي روي کيف

 

 

گلدوزي روي کيف

شما می‌توانید به سادگی کلمات دیگر یا حتی یک اسم را روی کیف گلدوزی کنید، و یا تنها این کیف را با استفاده از پارچه‌های جذابی که در دسترس دارید درست کنید.

 

گلدوزي روي کيف

وسایل لازم برای درست کردن کیف پول

•پارچه برای بیرون کیف پول– یک تکه کوچک به اندازه‌ی 20 در 46 سانتی‌متر

•پارچه برای آستری کیف– به همان اندازه

•لایه چسب پشمی– به همان اندازه

•فریم کیف پول– ما از یک فریم نیمه گرد 8 سانتی‌متری استفاده کرده‌ایم

•الگوی کیف پول

•چسب E-6000

 

گلدوزي روي کيف

با بریدن پارچه و تکه‌های لایه چسب کار خود را شروع کنید. سپس با استفاده از اتو لایه چسب را پشت پارچه‌ی کیف بچسبانید.

 

گلدوزي روي کيف

اگر می‌خواهید یک سمت کیف را گلدوزی کنید این کار را در ابتدا انجام دهید. ما با یک خودکار کلمات مورد نظر خود را نوشته و سپس آن را با دست گلدوزی کرده‌ایم.

 

گلدوزي روي کيف

مرکز پایین دو تکه‌ی اصلی و همچنین مرکز تکه‌ی اضافی کف کیف را مشخص کنید. نقاط مرکزی تکه‌ی کف را با یکی از تکه‌های اصلی کیف تنظیم کنید. آن را در جای خود با سنجاق محکم کرده، سپس پارچه‌ی کف را منحنی کنید تا مناسب ته کیف و دو طرف آن باشد. حالا با فاصله حدوداً 1 سانتی‌متر از لبه‌ها دور تا دور آن را بدوزید. منحنی‌های اضافه را نیز بچینید.

 

گلدوزي روي کيف

مرکز سمت دیگر کف را با دیگر تکه اصلی کیف تنظیم کرده و در جای خود سنجاق کنید. این دو تکه را نیز به هم بدوزید. تا خط مشخص‌شده (روی الگو) به دوختن آن‌ها  ادامه دهید. دوباره منحنی‌های اضافی را ببرید.

 

گلدوزي روي کيف

این مراحل را برای پارچه‌ آستری نیز تکرار کرده و سپس تکه‌ها را اتو کنید.

 

گلدوزي روي کيف

آستری را برگردانید تا پشت آن رو به شما قرار گیرد و بعد پارچه‌ی اصلی را داخل پارچه‌ی آستری قرار دهید. منحنی بالای تکه‌ها را با هم تنظیم کنید. اطراف منحنی‌ها را از بالا به سمت درز وسط بدوزید، سپس سمت دیگر را نیز از بالا تا پایین بدوزید. حدود 5 سانتی‌متر در بالای یکی از تکه‌ها برای برعکس کردن پارچه باز بگذارید.

 

گلدوزي روي کيف

کیف را به سمت رو برگردانده و آستری را داخل آن بگذارید. قسمتی که باز گذاشته بودید را با دست بدوزید.

 

گلدوزي روي کيف

حالا می‌توانید فریم کیف را اضافه کنید. روی یک بشقاب یا هر سطح در دسترس دیگری قطره‌ای چسب بریزید. با خلال دندان چسب را به داخل یک نیمه از فریم اضافه کنید. یک سمت از بالای کیف پول را داخل فریم قرار دهید. پارچه را طوری داخل فریم فشار دهید که درز آن کاملاً داخل قرار گیرد. کمی پارچه را در جای خود نگه‌دارید تا چسب سفت شود، سپس بگذارید برای چند ساعت بماند تا کاملاً خشک شود.

 

گلدوزي روي کيف

سمت دیگر کیف را نیز داخل سمت دیگر فریم چسبانده و بگذارید خشک شود. برای 24 ساعت از کیف استفاده نکنید تا چسب کاملاً خودش را گرفته و خشک شود. پس از آن شما آماده‌ی استفاده از این کیف برای چیزهای مختلف هستید.

 

گلدوزي روي کيف

 

گلدوزي روي کيف

پارچه‌ی آستری این کیف بسیار جذاب است. پارچه‌ی اضافه‌شده در ته کیف نیز باعث می‌شود کیف شما فضای بیشتری داشته باشد.

 

گلدوزي روي کيف

می‌توانید این کیف‌ها را با انواع پارچه‌های رنگارنگ بسازید و از آن لذت ببرید.

گلدوزي روي کيف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *